Pogledaj jedan post
Old 23.10.2011., 17:01   #4292
Quote:
Vlatka1975 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ja sam stari student generacija 2001/2002 i trebam svu raspoloživu pomoć. Naime, odslušala cijelu prvu i drugu i ostalo mi je 5 ispita s prve i cijela druga (smjer odgajatelj); frendica mi je rekla da pod hitno tražim odobrenje za nastavak studija, jer će mi sve propasti, ako do sljedeće godine to ne rješim. Raspitala se ja u referadi, predala zahtjev i dobila odobrenje. Obavila sam manje-više konzultacije za prvu godinu (hrvatski j.(Vignjević), Filmska (Mikić), dječja književnost (Zalar), Psihologija 1i 2 (Riđički) i zaštita zdravlja (Jovančević), a drugu neću ni počinjati dok ne očistim sve s prve. S obzirom na troje djece i posao, bit će mi dosta teško, a i od moje generacije dosta ih je već diplomiralo, a pola odustalo. Bilo bi mi lakše kada bih imala nekoga, a vidim da vas tu ima puno, tko bi mi mogao pomoći oko skripti, preporuka, ispita......Danas sam ubacila prijevnicu za hrvatski sljedeći tjedan, pa ako netko zna kako to ide kod prof. Vignjević, nek javi. Posudila sam u knjižnici pravopis i gramatiku (tako mi je rekla), ali ne znam na čemu se bazirati, što učiti?????Ako ima netko s voljom da pomogne jednoj gđi. da završi fax, nek se javi, a za uzvrat pečem fine kolače i torte

koliko si dugo čekala odobrenje? ja sam predala zadnji petak u 9.mj., žena u referadi rekla da će mi kroz 7-10 dana poslat poštom obavijest o odobrenju ali još ništa nije stiglo. pa me sad već malo frka. bitno da sam ja u petak išla na predavanje a ni ne znam dal će mi odobrit

nije ni moja situacija bajna: upisala 2007/2008 (izvanredno), odslušala 1.g., dala uvjet za 2.g.(ostali mi filozofija i razvojna 2), odslušala 2.g. i stala. dakle, samo odslušala, ništa položila.
onda sam rješavala diplomski na ekonomiji, zaposlila se, udala se, itd... ispala iz kolotečine, pa samu sebe nagovarala vratit se na fax, i sve sad ću, sad ću, idući vikend, idući mjesec, e idući ponedjeljak idem u referadu... aha. ništ od toga. i tako skoro 2 g. al evo, bar sam sad predala zamolbu i sad čekam odobrenje.

ja sam ove neke predmete koje spominješ s 1. imala na 2. (filmsku i zaštitu zdravlja). za hrv.j.se ne sjećam baš ispita, al čini mi se da mi je ostala u sjećanju kao korektna.
jao, za dječju sam imala tako divnu skriptu...i lektire i sve, al nažalost dala nekoj curi koja mi nikad nije vratila sad ni ne znam kako bi došla do nje.
preostaje mi samo da ti budem moralna podrška . znači ništ od finih kolača i torti za uzvrat, ali recepti su itekako dobrodošli
zwizda is offline  
Odgovori s citatom