Pogledaj jedan post
Old 25.03.2012., 16:51   #63
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
To su nerijesena granicna pitanja, a ne neupitni teritorij druge drzave koji Kina svojata...
Izgleda da imam saznanja koja ti nemaš, Kina pretendira na cijelo Južno kinesko more i to naziva svojom djedovinom. Također, da nema Rusije ne bi postojala ni Mongolija.

Što, ako Kinezi nisu nikog ubili u Africi nego u Vijetnamu to je bolje i moralnije?

Tvoje usporedbe ne stoje i koliko god se trudio omalovažiti moje stavove ne ide ti. Plava i crvena olovka su slične, ali plava olovka i računalo su već dvije solidno različite stvari iako pišu i jedno i drugo.

Prema tome, ako ti misliš uspoređivati Tibet i Krajinu, nemam ništa protiv, ali ti mogu reći da je usporedba potpuno promašena. Srbi imaju Srbiju, Tibetanci imaju Tibet. Nisu Hrvati okupirali Srbiju, ali Kinezi jesu Tibet. Žišku?
Što se tiče Amerikanaca i tvoje tvrdnje da čak ni oni ne osporavaju kinesku okupaciju Tibeta mogu ti samo reći da me žešće zaboli za njih i da mi oni nisu nikakav moralni kompas u životu.

A da Austrija ima povijesno pravo na Hrvatsku neću ni komentirati. Onda i Srbija ima povijesno pravo na Hrvatsku i Mađarska i Italija i svi osim Hrvata, a priznat ćeš da je to teška glupost. Ili nećeš, ali to je već tvoj problem...
dampyr is offline  
Odgovori s citatom