Tema: Suhi kašalj
Pogledaj jedan post
Old 12.10.2010., 11:55   #18
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
A što je ped rekla? Nije dala antibiotik bez razloga i to baš sumamed. Možda je, ako je grlo crveno, upala grla. Povratio je sumamed jer je odvratan, i mojima se želudac diže na njega. Ja bih ipak izvadila krv za svaki slučaj.

Žena je inače šutljiva skroz i niš ne govori...da nisam pitala ne bi ništa znala...rekla je da su pluća čista a grlo malo crveno, vjerovatno od kašlja...tim riječima....i nije mi uopće rekla da mi daje sumamed, skužila sam tek u ljekarni...

I jako je moguće da je bez razloga, jer do sada smo popiili već masu antibiotika a sve bez i jedne pretrage krvi ako to sama izričito nisam tražila...jednom me čak i pitala šta ja mislim, treba li mu dati klavocin ili amoksicilin...wtf..pa nisam ja dr. da kažem koji sirup on treba pit!!!!Zar ne???

Izgleda da ću morat po uputnicu za vadit krv ali to mi se iso čini nepotrebno jer eto on je dobro, nema temperature, igra se, jede, spava sve u normali osim što kašlje ko konj...da je bakterijskog porijekla zar ne bi imao temperaturu??? A opet ako je virusno onda antibiotik ne pomaže...ili ja živim u zabludi....
lucylu is offline  
Odgovori s citatom