Pogledaj jedan post
Old 29.05.2004., 20:27   #10
a što misliš da sam ja zatucanec koji ne zna kako obala izgleda?? u kampove i ljude tamo sam jako dobro upućen i ti drobiš gluposti. jedini koji odgovaraju tvoj opisu su česi, slovaci i poljaci i uopće ih ne krivim što ne troše jer nemaju. čak sam jedne godine gledao da mijese svoj kruh, ali zato nisu ostavljali smeće, isto kao što nisu ni talijani, nijemci ili austrijanci. JEDINI koji smeće doista ostavljaju smo mi koji volimo lijepu našu i srodni nam balkanski narodi
i ja sam sad pretjerao sa generalizacijom, jer ne ostavljaju svi, ali to što si ti napisala je uvreda za sve kampere

glede restorana - pa nisam valjda idijot ostaviti 200 kn za večeru za 2 osobe? pa što misliš da su turisti glupi ako imaju novaca, ili ako su u gostima? treba još malo dignuti cijene pa će biti prometa
zadnjih godinu dana sam redovito u Opatiji pa kad vidim one cijene smuči mi se i jedino što si tamo priiuštim je kava. jer nisam glupa ovca koja se da dobrovoljno štrigati

btw. pogledaj koja su to davanja i za sve šta "samo za kamp" i u buduće ne mlati praznu slamu
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom