Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 23.10.2011., 20:32   #2089
Quote:
dreamland kaže: Pogledaj post
Mora da si me zamijenila s nekim, nisam ti ja to radila, samo anoskopiju i to mi je bilo dosta bolno.
Pa reci onom u bolnici da ne želiš to raditi, ali da si spremna naknadno nakon operacije kad ti fisura zacijeli.
Hm, zatvor je jedan od uzročnika fisure, ali ja ga nisam imala do nje... kad mi se stvorila fisura imala sam stalno zatvor, ali to ti je dosta i psihološki uvjetovano, jer dosta ljudi s fisurom odgađa odlazak na wc zbog nesnosnih bolova, a kad odu bude još gore, začaran krug.

Laksativi ti nisu dobri za svakodnevnu upotrebu, moraš regulirati stolicu zdravom hranom.
Nažalost, sve da se i sad počneš ne znam kako zdravo hraniti ta ranica sama od sebe neće otići....
da, pogledala sam nasu prepisku i vidjela da nisi radila, ne znam otkud mi to, nema veze ja isto necu ici ako bas ne budem morala...od zatvora patim dugo godina, a kod fisure je valjda uzi taj analni kanal pa mozda zato a kad ne idem na wc onda me više peče pa zato koristim , ne znam mozda počne piti one probiotike u kapsulama , mozda reguliraju uz prehranu ...ali i dalje mene ne boli kod stolice, bas nista, kasnije me počne peckat, nemam ja neke bolove ali dg. je kronicna ali plitka fisura odnosno dvije...uglavnom, iritantno je i želim to rješiti..a vece kukavice od mene nema, ne bojim se anestezije, to mi je najljepši dio kad me uspavaju, nego onog poslije, dal je prošlo ok i koliko ce boljeti...
vegga is offline  
Odgovori s citatom