Pogledaj jedan post
Old 14.03.2010., 18:25   #49
Quote:
marco_15 kaže: Pogledaj post
Meni je Mars exaltiran na 5 stepenu Jarca i to u svojoj 1 prirodnoj kuci,Venera mi je exaltirana na 4 Stepenu Riba u svojoj prirodnoj 2 kuci i Uran mi je exaltiran na 11 stepenu Skorpije u svojoj 11 prirodnoj kuci i Neptun mi je u svojoj prirodnoj 12 kuci ali je u Strijelcu.Dali ove exaltirane planete u svojim prirodnim kucama ujedno i pojacavaju svoje osobine u odnosu na ostale aspekte koje imam u natalnoj karti?
E ovdje se osobno jako slažem s onim kako je to striček Weiss verbalizirao pa ću sažeti:


Za planetu najvažniji faktor je položaj planete u zodijačkom znaku jer ona-planeta kroz taj znak djeluje i ona kroz taj znak reflektira svoj upliv. Planeta putem aspekata može biti ojačana ili oslabljena, ali ona time neće nikada biti "uzdignuta" do digniteta ili "ponižna" do debiliteta kako se to događa putem pozicije u znaku.

Djelovanje planeta u njihovim domicilima ne samo da je čistije već je i intenzivnije nego u ostalim znacima.


Što se tiče kuća možeš na neki način ovo svoje promatrati slično budući da kućama vlada određena planeta pa ona u sebi sadrži vezu znaka i planete.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom