Pogledaj jedan post
Old 20.07.2011., 15:39   #5
Quote:
leo45 kaže: Pogledaj post
Već 3 mjeseca banka ne želi isplatiti novac iz razloga nemogučnosti utvrđivanja identiteta i još nekih nejasnih obrazloženja.
Dali je to moguće i na koji način doći do riješenja.
Unaprijed hvala.
Čijeg identiteta? Vlasnika računa - ostavitelja?

Quote:
ajeto1 kaže: Pogledaj post
imam sličan slučaj kao gospođa na vrhu... našao sam poprilično stari gruntovni izvadak gdje na papiru stoji da je moja pokojna prabaka vlasnica neke zemlje.. upisao sam na internet broj čestice i stvarno ta zemlja se na nju vodi... e sad prabaka je umrla prije 25 godina i ja nemam nikakve papire sa ostavinske rasprave ali ta zemlja nije očito bila na toj raspravi jer nikad nije na nekog prepisana.. e sad kako da tu zemlju prepišem na sebe , od kud da krenem kome da se za to obratim? zahvaljujem na odgovoru
Odi na sud nadležan za mjesto gdje je baka živjela prije smrti, koji je najvjerojatnije vodio ostavinsku raspravu, te u ostavinskoj pisarnici po godini smrti bake će naći broj spisa, pa kao njen pravni slijednik zatraži preslik ostavinskog spisa iza bake.

Ako čestica nije navedena u rješenju o nasljeđivanju, napiši na taj stari broj spisa podnesak tj.prijedlog za donošenje dopunskog rješenja o nasljeđivanju.
File is offline  
Odgovori s citatom