Pogledaj jedan post
Old 10.09.2012., 05:21   #78
Ma šta ti trabunjaš.? Tko će biti mučen ? Bit će unisteni ili kako ti kazes muceni božji neprijatelji. Jehovini svjedoci su Bozji narod i njih će Bog postedjeti odnosno spasiti kad Sotonine horde krenu na Bozji narod biti će uništene ! Harmagedon je Bozji rat u kojem će biti unisteni zlo za sva vremena !A prije toga biti će unisten Babilon veliki odnosno svjetsko carstvo krive religije koje je ljude odvratilo od Boga i koje je krivo za krv odnosno ubojstva pravih krscana onih koji su svjedočili istinu odnosno današnjih Jehovinih svjedoka ! Placa im stiže vrlo brzo ! Evo ti citat iz Biblije gdje se govori o tome::/- Otkrivenje 18:1-24

1 Nakon toga vidio sam jednog drugog anđela kako silazi s neba s velikom vlašću i sva je zemlja zasjala od slave njegove. 2 I povikao je na sav glas: “Pala je, pala je bludnica Babilon Veliki i postala prebivalište demona, izvorište svakovrsnog smrada nečistog i skrovište svih ptica nečistih i mrskih! 3 Jer svi su se narodi opili vinom gnjeva, vinom bluda njezina. Kraljevi zemaljski bludničili su s njom, a trgovci zemaljski obogatili su se od silne i besramne raskoši njezine.”

4 I čuo sam jedan drugi glas s neba kako govori: “Iziđite iz nje, narode moj, da ne budete sudionici u grijesima njezinim i da vas ne zadese nevolje njezine! 5 Jer grijesi su se njezini nagomilali do neba i Bog se sjetio nepravednih djela njezinih. 6 Učinite joj kao što je ona učinila drugima, vratite joj dvaput toliko, dvostruko joj vratite za djela njezina! U čaši u kojoj je ona opojno piće miješala, umiješajte joj ga dvostruko! 7 Koliko je slavila sebe i živjela u besramnoj raskoši, toliko joj zadajte muka i tuge! Jer u srcu je svojemu govorila: ‘Sjedim kao kraljica i nisam udovica i neću vidjeti tuge.’ 8 Zbog toga će u jednom danu doći nevolje njezine: smrt i tuga i glad te će biti spaljena vatrom, jer je silan Jehova Bog, koji joj je sudio.

9 I kraljevi zemaljski koji su s njom bludničili i živjeli u besramnoj raskoši plakat će i žaliti za njom kad budu gledali kako se diže dim ognja u kojem gori. 10 Prestrašeni mukama njezinim, stajat će podalje i govoriti: ‘Jao, jao, grade veliki, Babilone, grade silni, jer je u jedan čas stigla osuda tvoja!’
praedicator is offline  
Odgovori s citatom