Pogledaj jedan post
Old 10.06.2010., 01:20   #102
http://www.jutarnji.hr/offside--saka...n-kuna/825671/

Dolje u komentarima se javio Mario Jurić.To je valjda onaj iz Belupa...Ako je još tamo...

Ovdje piše da su za ovu neku utakmicu podijelili po 4500 €.Iznosi su zapravo smiješni,s obzirom na rizik koji postoji da te otkriju.Zato je i logično da su u ovo upleteni igrači slabijih klubova....

Mislim da i ovakva liga pogoduje namještanjima jer ima previše klubova koji se za ništa ne bore,tako da im je svejedno kako će odigrati i onda u zadnjem dijelu sezone se otvara mogućnost za prodavanje utakmica.Ima i dosta klubova koji ne plaćaju svoje igrače i onda oni vide izlaz u ovakvim stvarima.

Šteta je što se ne možemo riješiti ljudi poput Mamića,Markovića,Štimca,Sinovčića,a siguran sam da bi se uz dobru istragu i protiv njih našlo dosta materijala,a ovako će nastradat ovi jadnici koji su zbog 3,4 tisuće eura po utakmici išli riskirat karijeru,ugled i moguću zatvorsku ili neku drugu kaznu...


To što su ovi uhićeni jadnici samo posljedica stanja u hrvatskom nogometu,ne opravdava ih od krivice,ali mi je krivo što će oni sami nastradat,a oni koji godinama uništavaju naš nogomet i dalje će nastavit vladat...
cantona007 is offline