Pogledaj jedan post
Old 16.12.2013., 09:12   #6038
Quote:
Honcherous kaže: Pogledaj post
Rijeka555,

cemu ova pametovanja i podcjenjivanja ?! :/
pa ako covik, ja, ne znam i pitam ti odma o trčanju hodanju. nema glupih pitanja, samo glupih odgovora....pa sto je tesko onda samo odgovorit nego stvorit cilu studiju...kao da ne znam cemu sluzi termostat....
oprosti , ali morao sam napisati...

moje pitanje je bilo jednostavno: "vidio sam digitalni termostat sobni da košta
1000 kn u ducanu u to mi je malo puno za dat, pa eto pitam da mi netko preporuci neki drugi jeftiniji i to je to"....
bBilo bi puno jednostavnije da si dao link na taj termostat ili rekao ljudi u tom i tom dučanu prodaju to i to kinesko smeće , da li je to dobro ili nije.

Puno toga se prodaje što je primjereno klimama ili nekom vidu grijanja na plin ili naftu , a malo je kvalitetne robe koja bi zadovoljila jedno grijanje na drva .

Valjda ti je jasno da se kotao na drva ne može smo tako ugasiti bez nekih posljedica , na cjepanice se nemože nikako ugasiti , a na pelet može ali nebaš samo tako klik " ugasi se " ili nakon 5 minuta klik " upali se " .

Kasnije smo skontali da su u pitanju dva stana , dva termostata i jedna pumpa, at o baš i nejde na klik .

Dakle ili češ staviti dvije pumpe svaka za jedan stan i njih paliti svaku za sebe ili češ staviti motorne ventile na oba stana i njih otvarati i zatvarati termostom iz sobe , a stvar voziti iz jedne pumpe , stvar je ocjene i dobre volje nekog od nas da se pozabavi time, i to je ono što ti je rečeno prvo nauči hodati , a za to treba strpljanja i nama i tebi.

Dakle tvoj prvi korak je da nas upoznaš sa svojim sistemom i sa onim što bi ti htio

A moj prvi korak je da ti kažem da sam siguran da to što si vidio u dučanu za 1000 kuna nije dobro i ne zadovoljava tvoje potrebe , prije svega zato što osobno mrzim sobne termostate , a svatko tko se bavi ozbiljnije grijanjem zna zašto ih mrzim.
ramzay is offline