Pogledaj jedan post
Old 26.10.2005., 13:33   #20
i ja sam isto bio u Rajfici, bio sam zainteresiran za medjufinanciranje, naime trazim zgodan stan od 50m2 pa kako imam ostalo jos par mjeseci do kraja ove godine za zadnje vlak za DPS, mada imam ugovor do studeni 2006.god.

Liojepo mi je receno da mi se ne ispalti jer imam jos malo pa da onda mogu dobiti povoljniji kredit, a rekao sam njima da mi treba bas sada i sto onda, pa kazu mi da se mogu prebaciti na brzu stednju pa platiti proviziju i eto kredita, ali opet kazu mi da se i to jos manje isplati.

Kazu da medjufinanciranje najvise isplati onima koji pocinju stedjeti u stedionici a zele odmah kredit!!!! Ne kuzim nista, bit ce da ni oni sami ne znaju kamo trebaju ploviti...

Sve skupa vjerojanto je da kredit od stedionice nije bas dobra stvar i ne znam kaj bude tako. Po prvobitnom planu ja cu cekati da mi ispalti svu lovu (to jest bude nakon zakljucenja ugovora od studenog 2006god!) pa cu s tim lovom koristiti kao ucesce za dizanje kredita za zgodnog stancica od 50m2 i drzat cu fige da u medjuvremenu cijena kvadrata ne dizu u nebesa...hm, hmmm
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom