Pogledaj jedan post
Old 05.03.2008., 09:39   #198
Quote:
Amy:D kaže: Pogledaj post
ej ljudi,,,
gimnazijalka sam,iz rijeke,maturantica i odlučila sam se upisati studij socijalnog rada.vidim da ovdje neki iskazuju negativni stav prema njemu,neki pozitivni ali može li mi tko reći stvarno objektivno kakve su mogućnosti zaposlenja i kakve su plaće?

nadalje da li je teško upasti na faks?

malo me ocjene zajebavaju,prva 2 razreda sam prošla s 3,druga 2 ću s 4 a i maturu ću s 4 nadam se.kakve su mi šanse ako dobro napišem prijemni??
Koliko ih primaju uopće i da li je faks težak???
hvala puno
kisi kisi
Posao je teško pronaći u Zagrebu, ali upravo na području Rijeke ti je velika potražnja za socijalnim radnicima (baš nam prof reče da su već očajni jer se nitko ne javlja na oglas u staračkom domu za soc. radnike), tako da... Zaposlit ćeš se sigurno! Problem je jedino svima onima koji se za posao ne žele maknuti bar par koraka dalje od kuće. Iako, i to je razumljivo jer nakon faksa imamo 20 mjeseci pripravničkog koji se često ne plaća.

Ako ideš u gimnaziju, ponovi si malo bolje sve predmete koji se traže na prijemnom i bit će ok. Treba znati, ali opet nije baš neki bauk od prijemnog, niti je pritisak prevelik.
Heh, je li faks težak? Na to je nemoguće odgovoriti. Svatko ima problema s drugim kolegijem, tako da... to je individualno. Bolonjcima se dosta izlazi u susret, pa mislim da je time već studiranje olakšano.
Tinuviel86 is offline  
Odgovori s citatom