Pogledaj jedan post
Old 02.07.2011., 17:59   #4
Simpotmi? Pojma nemam, ne stignem proučavati

Znam da u afteru osjećam jako lupanje srca - i to je valjda jedino što je zajedničko.
Može biti u tišini, uz dahtanje/stenjanje/vrištanje, otvorenih/zatvorenih očiju, da se nešto crvenim nisam uočila, nekad prestanem disati nekad ne, nekad je peak ala kilimanjaro i samo se preklopim/slomim, nekad je to više visoravan pa je osjećaj dobar i onda samo ide umor/odmor... to je od detalja koje sam uočila.

Imala sam ih nekoliko da mi je čeljust utrnula, ruke, noge... ali ne ono 'zaležala sam' - ne boli dok se smiruje kao što inače 'mravci bole' i nije bolno dok traje - samo je ono, full intenzivno i dobro i par puta su suze same tekle, a ja se smijala, jednom nisam mogla govoriti pa se partner cerekao

Da, različito je, nekad ni sama ne znam da li ide u orgazam ili ne, obično kad me čopi misao - ne ode, i obično su to ti od 'visoravni' - dobro je, al ne okidam



Nekad se orgazam skuži, nekad nisu ziher pa pitaju. Nekad i ja pitam - obično u početku dok još učim kako 'netko diše'. Ne vidim problem u tome da se jednostavno - pita. Ne svršavamo svi na isti način pa da postoji pravilo i da se trebamo osjećati glupima jer eto, nismo prepoznali.



Da li bih mogla glumiti? Ne zanima me. Nemam ništa od toga da glumim sebi. Mogu li nekoga prevariti, nije mi važno - orgazam mi je gušt, ok je i ako je sex dobar ali ne svršim - koga lažem ako odfejkam? Njega? Sebe? Filam mu ego?

Ne dolazi u obzir. Nije mi važno fejkom filati nečiji ego. Još mi se nije dogodilo da (s nekim) ne svršavam. Da se dogodi - da, 'problem' je u njemu (ako meni selfjob radi, ako ne, onda je u meni, simple), nismo kompatibilni i što onda - raziđemo se i mir.
Ne pada mi na pamet lagati zato da njemu "bude bolje". Naravno, neću ni predbacivati da eto on nije sposoban. Nismo se našli i sve 5.
No, fejk orgazma, ni u ludilu. Nisam nikad i ne namjeravam. To je valjda jedna od rijetkih stvari za koje ja kažem "nikad" i toga se mislim slijepo držati



Zabrinut ću se za vlastito mentalno zdravlje ako mi padne na pamet odfejkati i ako nakon toga vezu ne prekinem - tad ću reći frendovima da me odvuku na pusti otok da se saberem, a smiju me i namlatiti k'o konja u tom slučaju da postupak sabiranja bude prije gotov

Napomena - ovo zadnje se odnosi SAMO na mene. To jel netko drugi fejka i s kojim razlozima - njihova stvar, ne mislim da je to 'za proučavanje', samo znam da ako JA tu ne budem dosljedna, da sam pukla i da me treba sabrati.




Također, ne bih htjela da mi netko glumi. Da ono, big deal, nismo kompatibilni, ni prvi ni zadnji. Ne smatram da mogu svaku osobu dovesti do orgazma, i nimalo mi ne bi godilo egu da saznam da mi se fejka. Isto tako, da, ok, ne bi mi bilo drago da voljenu osobu ne mogu dovesti do orgazma, ali hej, pa ima ljudi koji svrše jednom u 20 pokušaja. Uvijek se mogu truditi, tražiti nove stvari. Ili jednostavno uživamo u onih 19, a za 20ti slavimo. Ništa o čemu se ne bi moglo razgovarati.

Da mi netko glumi i to kasnije skužim, moram priznati da ne znam kako bih to hendlala. Ono, prevara s nekim drugim mi se čini kao pičkin dim prema fejkanju orgazma u zajedničkom sexu, IMO.
Ono, tu smo, ja sam full prepuštena, guštam, primam i dajem užitak - a ti mi zapravo - fejkaš? To znači da je sve fejk? Kako potegnuti crtu? 'samo orgazam'... a-ha.. a tome imam razloga vjerovati zašto? Kako znam da je neki uzdah bio pravi, a neki fejkan?
Kako vjerovati bilo čemu više toj osobi ako u nečemu tako intimnom i tako bliskom - fejka?
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom