Pogledaj jedan post
Old 25.06.2009., 19:47   #15
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
hvala svima , od sveg srca!

Forest

Nelly, nema posrtanja , nedam se i točka!!! Istina , predivno je znati da ispod mog srca kuca još jedno... , uh , dobrog li feelinga

Ice cream girl - prvo ; mogu ti ukrast nick? šala ! Zakon je i detaljno opisuje moje trudničke hirovite želje - sladoled , puuuuno sladelode , pa još sladoleda
Istina , ja sam već davno primjetila da mi je organizam strašno izdržliv. Uz 40-ak povračanja dnevno , davno sam uzimala i laksative i diuretike , a moja krvna slika cijelo vrijeme idealna. Bila sam više gladna nego sita a profesionalno sam se bavila sportom , trenirala i po 6 sati dnevno a nikada mi se nije ni zavrtjelo a kamoli da bih kolabirala. Nekoliko puta sam otišla u privatni laboratorij da mi anonimno provjere elektrolite - uvijek su bili u granicama normalnog... , stvarno neznam - čudno mi je oduvijek to bilo...

Strašno mi je žao tvoje rodice, ona očito nije imala sreće ko ja.... , ali neka ne gubi nadu i volju; medicina danas napreduje , a Kurjak baš nekim čudom ima zalihu jajnih stanica ( sorry , malo crnog humora ). U glavnom , bit je u tome da ima nade i za nju
Mozes, mozes slobodno mi ukradi nick.I ja obozavam sladoledeeeeeeee.I to punoooo sladoleda!I ja sam ih tamanila u trudnoci.Imala sam i mucnine i povracanja u pocetku,,,,srica kratko su trajala ta povracanja, al je bilo kratko i efikasno...po 20-ak povracanja dnevno.Joj povracanja su me satrala.Izgubila sam bila 6 kg i izgledala jako mrsavo i ispijeno.Sicam se da sam jednom umorna od pustih riganja rekla muzu "Joj, ja bi radje bila anoreksicarka, nego bulimicarka....ovo je grozno" ....Sva srica da se sve dobro zavrsilo i rodila sam zdravu curicu.

Inace i ja sam se vrlo aktivno (skoro pa profesionalno ) bavila tenisom i sa mnom je igrala jedna cura koja je povracala godinama, ja sam se njoj divila kako uopce ima snage izac na teren.Ja sam prirodna mrsavica, sitnije grade, al sam takav tip da moram jest svaka 3 sata inace sam koma.

Moja rodica eto nije imala srice,,,,u Ceskoj, u Pragu ona i suprug rijesavaju problem neplodnosti.Uf, samo da im uspije.Neznam koja si ti generacija, al u moje i vrime moje rodice kad smo bile tinejderke od 18, 19 god.vrlo malo se uopce pricalo o bulimiji.To je bilo prije nekih 13-15-ak godina.....sredina 90-tih.Ona je to skrivala, jedino sam ja i jos jedna prijateljica to znale.Sa njom sam prosla pakao.Davala sam joj podrske koliko sam uopce mogla davat jel je to bilo kao sta i sama znas jace od nje.Ali ona nikad nije bila mrsava, vec suprotno... jaca cak i deblja cura.Uvik se borila, pa i dan danas se bori sa debljinom.Al sreca vise ne povraca.Jednom se sicam da sam se prejela zajedno sa njom i pokusala povratit...Joj nisam mogla...Srica da nisam.Pusu ti saljem i sve dobre vibracije!!!!
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom