Pogledaj jedan post
Old 11.04.2011., 15:18   #18
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
kad san procitala ono ovan nisam mogla vjerovati.on je u znaku ovan.
nije da on opet nema nikad nježnosti ali ne onako kako bih ja htijela.osoba sam sa osjecajima i normalno da mi tih stvari fali.on je tip osobe koji me nece držati za ruku kad šetamo negdje,a on mi prigovara šta ja njega nikad nisam poljubila u javnosti.
a to za 360 malo sam se krivo izrazila uglavnom on je drugaciji od mene šta se tice tih stvari iskazivanje osjecaja.kad sam ga jedan put pitala da je li ga prošlo to sve što se tice veze,jeli se slucajno ohladijo(jer smo ipak na udaljenosti,pa nikad neznaš kad ce neko nekog drugog upoznati)on meni samo kaže ma šta ti je,jesi ti normalna.
strah me pocinjati neke velike rasprave jer se bojim onoga najgorega,a to je da ne bih došlo do prekida.
Neću te pitati koliko imate godina, sjebala bi svu čar ostatku ekipe. Nego me zanima što bi se desilo i kad bi došlo do tog najgoreg, što onda? Ubila bi se? Ako ti baš jako smeta to što je on takav, i rekao ti je i znaš da se neće promijeniti, onda ti je bolje da odmah znaš na čemu si. Nemoj tjerati nešto što ne ide. K tome ide u prilog i vaša udaljenost, što je svakako jedan veliki ali ne i jedini minus.
Neznam...., prvo nauči pisati pa razgovaraj s njim....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom