Pogledaj jedan post
Old 09.09.2012., 01:26   #66
1 I pogledao sam, i gle — Janje stoji na gori Sionu i s njim sto četrdeset i četiri tisuće onih koji imaju ime njegovo i ime Oca njegova napisano na čelima svojim. 2 I začuo sam zvuk s neba poput huke mnogih voda i poput tutnjave jakoga groma. Zvuk koji sam začuo bio je kao glazba harfista koji pjevaju i sviraju harfe svoje. 3 Pjevali su kao novu pjesmu pred prijestoljem i pred četiri bića i pred starješinama. I nitko nije mogao naučiti tu pjesmu osim onih sto četrdeset i četiri tisuće, koji su otkupljeni sa zemlje. 4 To su oni koji se nisu okaljali sa ženama, koji su sačuvali djevičanstvo svoje. Oni slijede Janje kamo god pođe. Otkupljeni su između ljudi kao prvine Bogu i Janjetu 5 i nikakva se laž nije našla u ustima njihovim, ničim se nisu okaljali. To je malo u prenesenom značenju ima među njima i žena. To su oni koji su otkupljeni sa zemlje i koji će vladati s Kristom na nebu - pomagati mu u vladanju. Evo da vam malo pojasnim vidim da se zbunjeni u vezi toga. A na zemlji će preživjeti veliko mnoštvo. Svi koji sluze pravom Bogu i žive po njegovim pravednim mjerilima i vjerno mu sluze. Evo nadam se da sam vam malo pomogao u razumijevanju. Vidim da vas to zbunjuje. Pozdrav.
praedicator is offline  
Odgovori s citatom