Pogledaj jedan post
Old 05.12.2007., 14:23   #10
ttom
Registrirani korisnik
 
ttom Avatar
 
Registracija: Aug 2006.
Postova: 298
Quote:
Bare kaže: Pogledaj post
Jedan topic mi je zatvoren, a drugi je nestao (možda preimenovan?) Oba govore o istom, a evo sad po treći put. Želim samo konstruktivne i argumentirane replike, protuargumenti - dapače, ali bez vrijeđanja, huškanja ni uklanjanja topica, molim lijepo

Pa dobro tko još glasa za HDZ ???
Pitajući se ovo pitanje, nabasah na slijedeće pismo:

--------------------------------------------
Zagreb, 26.11.2007.
Dame i gospodo iz HDZ-a,

čestitam na ponovnom izbornom uspjehu!

Želim istaknuti da smo supruga i ja mladi zagrebački intelektualci
(32 i 34 godine) koji su Vam poklonili povjerenje, kao i neki nama slični prijatelji. Budući da izborni rezultati na neki način potvrđuju predrasudu o manjem uspjehu kod nas urbanih, mlađih i obrazovanih glasača u velikim gradovima, valjalo bi poraditi još malo na marketingu. Smatram da ste sadržajem bili i ostali najbolji izbor za mladog urbanog intelektualca, a ne za ruralne neobrazovane starce kakva se slika pokušava u javnosti montirati od bučne i bahate manjine.

Osobno ćemo se truditi promovirati vrijednosti koje zastupate, a spomenutu predrasudu zajedno trebamo srušiti. Zato pobijedimo uskoro i na zagrebačkim lokalnim izborima!!!

Zagrepčanin
--------------------------------------------


Hm...Vjerujete ovo...?

Rezultati izbora pokazuju da je HDZ osvojio 1/3 glasova u Gradu Zagrebu što je veliki porast, a uz Milanovićev i Bandićev trud i pomoć HDZ će vjerojatno na sljedećim izborima dobiti i više.
__________________
Cenzurirani forumaš, What is Censorship? Živjela sloboda govora! "Moji postovi nestaju brže nego li nastaju" Nisam HDZ-ovac!
ttom is offline