Pogledaj jedan post
Old 23.07.2008., 20:31   #17
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
ja sam u trudnici imala strasan osip po cijelom tijelu - pekao, svrbio, uzas. kao da sam u koprive pala. odmah kod dermatologa, pohvala šalati, spasili me od plakanja po noci i po danu jedno 2 tj. s čim god sam mazala, bilo jos gore. zato nemojte eksperimentirat. ja sam dobila neku kremu koju rade u ljekarni.
to je za trudnocu tipično i ne šteti djetetu. jedino je jako neugodno.
to je zato jer je funkcija jetre malo poremećena, pa "smeće" mora negdje izac van. sretno!
Taj grozan svrab ne mora biti uzrokovan poremećajem funkcije jetre, postoji nešto što se zove PUPP-uglavnom osip po cijelom tijelu osim dlanova, stopala i glave (lica). ostalo svrbi za poluditi. Meni je puno pomogla kozmetika A-derma u kojoj se nalazi ekstrakt Rhelaba zobi.Tuširala sam se njihovom uljnom kupkom i mažem se i dalje njihovim mlijekom za tijelo.Nema fin miris, ali je kozmetika fantastična.Mlijeko košta oko 120 kn, ulje za tuširanje oko 60 kn.I naravno, ne smiješ se češati, to je najteže.
Bila sam i kod dermatologa,dao mi je neku kremu sa kortikosteroidima, upostrijebila sam je samo jednom.
Meni taj osip prošao, tu i tamo me nešto zasvrbi, držim se A derme i evo još malo pa sam na kraju trudnoće.
Sretno!

Zadnje uređivanje putnica : 24.07.2008. at 00:19. Reason: q
lumaca is offline  
Odgovori s citatom