Pogledaj jedan post
Old 09.03.2011., 16:18   #2
Pozdrav svima,

Imam malo pitanje uz povecu pricu. Prvo cinjenice, menstruacija mi je inace svakih 28 dana skoro pa u minutu tocna, sat minus plus ali gotovo uvijek skoro pa u isti sat. Nikakvih ginekoloskih problema nemam. Ne davno sam preboljela jaku gripu koja me drzala skoro pa 3 tjedna ( ne znam koliko ovo utjece na ista ali eto info u svakom slucaju).
Zadnju menstruaciju sam trebala dobit 6.3 u nedelju, kako se nije pojavila u svoje odredjeno doba sljedeci dan sam u ljekarni uzela neki Prima test (iskreno zenska mi je nudila sve i svasta ali navodno ovaj je jedini koji se moze radit u bilo koje doba dana pa ja uzela..) test je bio negativan a ja i dalje nemam menstruaciju. Jedina promjena je da me sise 'bole' kad sam bez grudnjaka ili kad dignem ruke gore,apetit mi se uzasno pojacao toliko da mogu jest skoro pa stalno,inace sam nocna mora za hranu i prirodno sam mrsavija, umor me nesto malo drzi vise nego uobicajeno ali svejedno nista previse.
Naravno kako mi menstruacija jos nije dosla odmah sam zatrazila pomoc google-a i naravno sad svojih forumasa jer sam na nekim stranicama nasla informaciju da je moguce da test nije tocan ako se radi testiranje tokom dana zbog mogucnosti razrijedjene mokrace.
Ali kako je na Prima testu pisalo da moze u bilo koje dana smatrala sam ga tocnim jer mi se i pokazala kontrolna crta tj.da je test obavljen tocno.

Sad sam u fazi gdje se pitam dali da kupim drugi test jer me sve ovo istrazivanje natjeralo na mogucnost da je neka druga marka testa bolja i tocnija, kako sam do ne davno zivjela vani dugi niz godina tamo sam za svoje prve dvije trudnoce kupila Clearblue koji je bio super no zena u ljekarni tvrdi da se to u Hr ne moze kupit.

Mogucnost preranog testiranja,trudnoce itd..?
Unaprijed hvala za bilo koji savjet

( Pozdrav svim onima koje dugo nisam vidjela online)
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom