Pogledaj jedan post
Old 26.05.2014., 09:12   #67
Quote:
Makija kaže: Pogledaj post
Morala sam draga. Morala sam iako i dan danas nakon 4 mj plačem u sebi. U subotu dplZi ovamo rodjak mu se ženi. I živjele u stanu koji su njoj kupili roditelji ne vodi je mami. Da se bar on ugledao na njega mada iskreno ja smatram da je kod mog ljubavi bilo da bi izabrao ljubav. Otišao je tamo gdje ga srce vuče i tamo je ostao sva ova 4 mjeseca i ostave i dalje. Mi se čak i ne čujemo nikako a svekrva sam ipak zahvalna. Da nije dosla onu noć,uradila to sto jeste ja bih i dalje živjela u iluziji da me muž voli kako je glumio i u toj farsi od braka a razvod bi me čekao kad tad


Sent from my iPhone using Tapatalk
čekanje dugo traje kd vas Makija..
On čeka tebe da pristanes na njegov uvjet..ti čekas da njegova ljubav bude jača od suzivota s njegovom majkom..moj dojam da bas zato sto ga toliko jos violis čekas..bas mkao sto sam ja trpila sva sranja i sve zle dane jer sam voljela ..pobogu,s obzirom sta sam sve pisala i iznjela ,masda zena je ionako rekla da bi pobjegla glavom bez obzira odavan,,a ja sam ostala..to je kao sa ovim polavama..ti i ja smo stajale nasred nekog krovista i gledale mutnu vodu,a drugi su odlazili..tako je to bilo kod tebe kod mene,..,.da je barem postupio,ali nije..mjeseci prolaze..nemoj samo da prodju godine..mladost..da prodje sansa za novu ljubav,..sansa za majčinstvo..i sve ostale sanse..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline