Pogledaj jedan post
Old 01.12.2016., 18:30   #43
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Evo da i ja podijelim svoja iskustva premda mislim da kod mene i bivše supruge nije bilo uopće nijednog vida zlostavljanja već su bili drugi problemi u pitanju...

Znači ono šta mogu reči da je moja bivša supruga definitivno imala više samopouzdanja od mene,i zato je i prekinula nasu vezu nakon šta mi je rekla da više nema ljubavi i da nije sretna samnom, vjerojatno sam joj postao dosadan jer se naš brak sveo na neku monotoniju koja čovjeku prije ili kasnije dosadi, pogotovo onome koji je pun života.......i tako smo se mi s vremenom kako su godine išle počinjali sve više svadjati,ponajprije zbog njenog nezadovoljstva,jer ja sam radio a ona je bila kod kuće sa djecom, ono šta sam sa godinama uvidio da je ona osoba koja nemože biti na jednom mjestu, već joj treba prostor i druženje, naravno kad god je htjela je išla kamo je htjela,nikad joj ja nisam nikakve zabrane davao ili tako nešto,samo šta nije skoro uopče radila pa joj se i tu nakupljalo njeno nezadovoljstvo jer nije imala vlastiti novac,već sam ja jedini privrijedjivao za obitelj,možda se osjetila manje vrijedna...

I sad ono najbitnije šta je uzrokovalo prekid uz gore navedeno...znači prije nego mi je dala doznanja da više ne želi dalje živjeti samnom rekla mi je da me uopče nije voljela kad smo stupali u brak, već da je više tad voljela dečka iz prijašnje veze, a bili smo u vezi više od godine dana,tako da se do tad sigurno mogla odlučiti ako joj ja nisam odgovarao da prekine samnom, i tako je naš brak funkcionirao prve 2 ili 3 god u redu,i mislim da je bila donekle sretna,premda to ja nemogu znati,to samo ona zna,a onda dalje je postalo sve gore,u medjuvremenu smo dobili dvoje djece,i sad prije prekida samnom si je pronašla preko interneta nekog novog partnera i jedan dan samo nestala,djecu je ostavila kod svojih roditelja,bila je potraga za njom od strane policije i bili su ju pronašli ali se nikom nije htjela javiti,tad još nisam prošao onu proceduru na czss-u,pa ju nisu niti priveli jer svaka osoba ima pravo na slobodu da radi šta hoće i javlja se kome hoće,medjutim pošto ona ima djecu sad kasnije pokrenuta je potraga putem interpola,jer uopće nije ni došla na raspravu za djecu koju je sama pokrenula,nit je jednom pitala za djecu i javila se djeci koja su sad samnom,već su mi rekli na czss-u da ja moram pokrenuti tužbu za razvod braka da krene temeljitaa potraga za njom...nešto sam načuo od njenog brata da je možda sa tim dečkom otišla u njemačku,ali ni on nezna gdje je jer se nikome od rodbine ne javlja....

Želio bih baš čuti ženska mišljenja o ovoj situaciji..već su mi neke rekle da je da se očito psihički slomila i da više nije mogla podnijeti tu situaciju u kojoj je bila, ali svi se čude kako ne pita za djecu,razumio bi da ju je netko pretukao ili tako nešto ali nije bilo uopče nasilje u pitanju već očito njeno nezadovoljstvo u vezi mene praktički od početka braka...
Pročitao sam ovo do kraja i jedini logičan odgovor koji ti mogu dati je:
Nažalost bio si sa osobom koja je (oprosti na izrazu ali...) oštećena od prethodne veze i nije te mogla do kraja prihvatiti, a što se djece tiče, vidiš da njoj do njih nije ni stalo.Ima jedan američki izraz, rebound, koji jasno kaže da nekad kad osoba dođe u vezu s nekim tko je tako oštećen da će se prije ili kasnije htjeti izvući iz te veze.E sad, nakon toliko vremena što je s tobom bila, i brak i djeca i sve, to je već teže za objasniti, kao da ni ona sama nije znala što hoće.Drago mi je da si sada bolje, nemoj da te ovo sve upropasti jer siguran sam da bolji dani dolaze
Ingvar25 is offline