Pogledaj jedan post
Old 04.05.2017., 08:31   #31
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Želim ti puno sreće u životu, jer će ti stvarno trebati. Mislim, kad tako spremno ljudima na vjeruješ na riječ da su "dobri".

Iza stavljanja žene u središte osobnog svemira, idealizacije, laskanja i udovoljavanja svim prohtjevima često se krije jednostavna predatorska taktika. Muškarci koji su iz nekih razloga (poremećaji ličnosti npr.) nesposobni za pravu bliskost to nadoknađuju "sudbinskim zaljubljivanjem". A na to se nije teško zakačiti.

Ako ženi instinkti rade kako treba, pobjeći će istog trena jer će joj biti jasno da s takvim likom nešto duboko ne štima. Ako ne, onda je najebala jer nakon te faze slijedi omalovažavanje, vrijeđanje, potkopavanje samopouzdanja i kontrolirajuće ponašanje.

Dakle, ako je netko nevjerojatno dobar, najsigurnije mu je ne vjerovati. ????Osobito ako već iza sebe imaš "ružan prekid" ili neku drugu traumu. Ne kažem da je autor jedan od tih likova, iako mi je sumnjivo to muvanje oko zauzete cure. U mom svemiru dobri dečki to ne rade???. Naravno, dopuštam da je u tvojem drugačije.


ajajaaj....

napisala si nekoliko postova prije da "ovakvu koluičinu gluposti odavno nisi vidjela"
prepristojan sam da ti uzvratim, ali ovakvu količini patronizirajučih floskula izrečenu "s visoka", ja zaista odavno ne vidjeh

osobito ovo boldano
sigurno sam starijiod tebe, vjeruj,
i, sreća je da taj tvoj svemir postoji jedino oko tebe
:klap:
ajde lijepo pusti ovog "dobrog " dečka da bude u "svom svemiru", a ti se zadrži na svom svemiru, u kojem ti određuješ što je to što dobri dečki smiju raditi, a što ne...jer ako su predobri, očito su predatori a onda će odjednom postati zlićesti
čudan neki taj ttvoj svemir...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom