Pogledaj jedan post
Old 16.05.2017., 00:01   #48
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ne znam otlkud su neki shvatili da se tipa kritizira da je ljiga 'jer ju je prestao voljeti'.
baš se pitam isto.

naravno da bi ju boljelo i da ju je ostavio na najnježniji mogući način, ali ovakav pizdunski kraj ziher nije zaslužila nakon pet godina.

autorice, ja ti nemam pametnih savjeta, osim da ovo ne pokušavaš ignorirati. dakle, osjećaš se loše i moraš se osjećati loše. još neko nedefinirano vrijeme. mislim, ja ne kužim kad ljudi kažu sad odmah se moraš počet ponašat ko da te boli kurac. da sigurno, jer emocije inače idu na on off dugme

normalno je osjećat se loše, normalno je plakat, biti loše raspoložen, oplakivati sam sebe i pitati se zašto ja i kako je mogao.

ali živi ljudi sve prežive, preživjet ćeš i ti ovu groznu situaciju. za koje vrijeme, nitko ne zna. ja osobno mislim da tu nema nekih načina požurivanja ako želiš to proći na način da kada doista bol prestane, kažeš da ti je svejedno. ne mrziš ga, ne voliš ga, jednostavno te nije briga za njega.

to je proces koji uključuje puno žalovanja, preispitivanja, plakanja, samosažaljevanja, slaganja puzli, ali na kraju ćeš biti ko nova
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom