Pogledaj jedan post
Old 16.05.2017., 08:02   #56
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post

Osjećam doslovno fizičku bol u prsima, glavi. Kažu da će proći. Evo, ne prolazi. Štoviše, iz dana u dan se osjećam sve gore.
I ovaj mali primjer je dokaz da srčana čakra (oku nevidljivi ali stvarni energetski centri) postoje. Ljudi se doslovno ENERGETSKI POVEŽU .I vidljivo (vani) i nevidljivo ali energetski unutra.

Meni je ta bol u prsima trajala skoro 1 godinu.
Onaj ko ne voli neće je ni osjećati .
Možda će mu ego(razum) biti povrijeđen pa će bjesniti,tugovati, biti u kaosu na emocionalnoj razini , ali ako nema fizičke boli u prsima nije bilo ni ljubavi.


Quote:
Ne znam, ne razumijem kako je moguće da netko tako olako odustane od svega. Preko noći doslovno. Od nas, od mene, od svih zajedničkih planova o zasnivanju obitelji, od svega.

Moj cijeli svijet se raspao na tisuću komadića... I ne znam kako da ga ponovno sastavim
Pa nije te volio.
Jer nikada nećeš čut da je neka majka ili neki otac nakon 18 godina ili 5 napustio svoje dijete (to rade patološki slučajevi naravno ali o tome ne govorimo)

Možda je bio zaljubljen ali ljubav i zaljubljenost nisu isto a 90% ljudi ne razumije tu razliku pa 90% ljudi čak i piše potpuno pogrešno - naša ljubav je prestala.

Ama nije to bila ljubav ako je prestala !
To je bila zaljubljenost i-ili sexualnost i-ili interes ali ne i ljubav.

Jer nikada u novinama ili u životu nećeš čut majku (ili oca) koji će reć

-moja ljubav za djetetom je prestala (i sada imam novu ljubav, hobi ...interese)

Zaljubljenost prestaje.
Ljubav ne prestaje.


(za onog koji pita- pa kako onda nakon 5 ili 10 godina više ne volimo tu osobu? pa zato što je za ljubav potrebno dvoje kao što je za let potrebno 2 krila.
Ako jedno voli a drugo ne voli naravno da će nakon 1 god ili 5 god ljubav uvenuti kao i cvijet kome se ne daje vode.)
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš

Zadnje uređivanje parsifal : 16.05.2017. at 08:16.
parsifal is offline  
Odgovori s citatom