Pogledaj jedan post
Old 25.02.2009., 17:07   #47
Quote:
cosmicmama158 kaže: Pogledaj post
bok

eto i ja sad to pijem... nakon nekih prehlada... koje se vracaju...

prosla sam propolise, echinacee, 2 kure noni soka, c vit, cink... med, cajevi i ostalo... ma sve to pomaze, osjeti se razlika, ali ... treba to odlezati prvenstveno a i mozda nesto jace.. ako pomaze ljudima s vrlo slabim imunitetom pa valjda bu i meni

ecolostrum mi je isto bio ok ali joj od njega apetit poraste ono ludilo to mislim da je bolje za ljude koji su jako slabi onak fizicki ili nakon operacija ili za pojacanje apetita (meni to ne treba na taj nacin, al treba mi super imunitet)

sad sam na beta glucanu i cini mi se da djeluje, vec prosli vikend me opet nekaj htjelo uloviti ,... prehladica, a ja drmnula 1x navecer pa usred noci, uglavnom uzimam 1x ujutro i 1x navecer, nataste prije jela

neki briju tam po clancima raznim da nije samo vazna doza nego koliko ima tih nekih aktivnih veza izmedju 1,3 i 1,6 tih glukana ili kaj ja znam...

no ja sam kupila kod nas uljekarni (ne pitajte, skupo je), ali nadam se da djeluje

e a ove godine viroza i prehlada ko u prici.... raznoraznih ...

iskustva s beta glucanom...
pišite...



budimo lijepi i zdravi
ja kupio mami one od 500mg,ide na kemo(temodal) i zracenje glave svaki dan,izvrno podnosni,nema problema..
jedino sto kaslje vec nekih mj. i pol,nekad manje nekad vise..
Flo is offline  
Odgovori s citatom