Pogledaj jedan post
Old 18.11.2012., 01:08   #1102
Ja otkad znam za sebe imam probleme sa bolovima u trbuhu. Uz sve to imam i panične napadaje i anksioznost. Uglavnom problem je u tome što sada uz tvrdu stolicu imam i hemeroide. Ne znam što mi je gore. Bolovi u trbuhu su nekad konstantni, stalno nadimanje, stalni nagon za ispuštanjem vjetrova, mislim jedan dan mi je bilo totalno neugodno na poslu, jer sam cijeli dan ispuštala...jel...vjetrove.
Bila sam prije godinu dana na pregledu radi hemeroida koje imam, a oni se naravno pogoršavaju sa ovim stanjem. Idem i psihijatru godinama zbog paničnih ali nisam nikada uzimala antidepresive, samo Xanax pijem po potrebi.
Živim tako cijeli život, jedino uz sve to sam i teški hipohondar, tako da me nekada love gadne misli da imam ne znam koju opasnu bolest. I tako godinama...trenutno imam užasnih problema sa tom tvrdom stolicom, često imam osjećaj da se dovoljno ne ispraznim na wc-u, tvrda stolica mi potakne hemeroide i sve skupa je ponekad užasna noćna mora. Radim zahtjevan posao, studiram (sad već u poodmaklim godinama), imam tisuću obaveza koje obavljam i ponekad se samoj sebi divim...jedino ne znam kako izaći iz ovog stanja i kako si poboljšati kvalitetu života.
Uglavnom jedem sve, rijetko što izbjegavam, jer tu nema neke velike pomoći, jedino ne znam kako omekšati stolicu da bude redovitija...tj. desi se poneki dan da bude super, a onda opet zatvor, nedovoljno pražnjenje i cijeli dan vjetrovi...odvratno!
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom