Pogledaj jedan post
Old 29.11.2012., 20:34   #1117
Dobar dan, vidim da nisam jedini sa problemima crijeva itd.. Ima 6-7 godina imam problema sa proljevima, grcevima nadutosti i krcenjem crijeva.. Radio sam kolnoskopiju, gastroskopiju(nisu mi uzimali komadic crijeva:/ ), analiza stolice.. sve je bilo uglavnom uredu.. Nemam krvi u stolici.. Kroz godine sam skontao da mozda imam sindrom iritabilnog crijeva.. i skontao sam koja mi hrana smeta, međutim s godinama sve je vise i vise hrane koje mi smeta i moji nervi mi npr. pred put(hoce li me uhvatit u putu) ili ispit i tako dalje mi smetaju i to ugrozava psihu u najmanju ruku.. U zadnje vrijeme nikako nemogu regulisat stolicu na normalno i to me vise izludjuje.. posle svakog obroka nedugo imam rijetku stolicu, grceve, nadutost i krcenje crijeva... Volio bi da mi vi koji imate iste simptome preporucite neke probiotike ili cajeve koji bi mi pomogli.. Probao sam rudakol linex.. indijski caj, caj od aronije.. sad namjeravam probati sa flobianom.. Stvarno vise neznam sta da koristim.. Unaprijed hvala
janomina is offline  
Odgovori s citatom