Pogledaj jedan post
Old 26.08.2003., 09:10   #49
Ak' si oko skopaš! Kod nas nema pravila, možeš se uvaliti u probleme samo tako. Pravna država ne funkcionira pa ćeš naplatiti potraživanja kad? na vrbi rodi grožđe. Nikako mi nije jasno kako netko može preporučiti otvaranje firme/obrta kod nas u doba rasta vanjskog duga i pripreme još većih recesija, a to znači i smanjivanja kupovne moći, a to znači i novih vratolomija u prodaji proizvoda i naplati potraživanja. Kako vam ljudi nije jasno da se očekuje novi val bijeločarapaške poplave po hrvatskom tržištu, još grublji način na koji ćete odtajati bez novca i kvalitetnija farba za mazanje očiju. Ne pišem to zbog toga jer sam okrenut prema nekoj određenoj političkoj skupini. Naprotiv nisam niti prema jednoj otkad sam ih vidio kako zajedno u Fondu za privatizaciju kuju planove i još nas dublje guraju u ekonomske grobove. Treba pričekati da i ovaj drugi val nazovi poduzetnika propadne, a vjerujte mi hoće i to u roku od tri godine pa tek onda krenuti u neke poduzetničke vode kada će se znati tko je popu, pop, a tko bobu, bob.
__________________
DundoXL
DundoXL is offline  
Odgovori s citatom