Pogledaj jedan post
Old 22.07.2017., 01:51   #53
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Samo u jednom uskom sektoru - psihologija masa... ili popularno receno - politicki marketing...

Pogledao sam malo desavanje pred lokalne izbore, onu papazjaniju u Saboru... ucenio je ono zrtveno jagnje Sauhu, jos par glasova... i kao prosao sa 76-74... posle toga frajer pravi koaliciju sa HNS... i umesto mediji i javnost pita - alo majstore, sta ti to radis... predstavljaju ga kao vrhunskog stratega, zajebanog igraca... a ono piljarska trgovina u 5 ujutru ispred tezge, tako nakupci valjaju paprike... isto tako i ovaj pickousti ovde... to su ti sibicarski fazoni...

U cemu je kvaka... mediji... ko drzi megafon lazi, taj moze sve... malo pohvala sa strane, malo ANALiticara... a sve uz podrsku spoljnih faktora... nije im uopste vazno sta se ovde radi, nego samo da njihov pulen opstane... ako vise nije potreban, izvuku mu aferu i posalju u zatvor...

Zato apelujem na mislece ljude da iskljuce kabl iz struje... plug out... dokle god neko veruje deponijama lazi koje cuje svakodnevno, moze sve da im prodje pored ociju... ne ukljucuje se mozak, cist je visak... sve ono sto treba da znas, unapred ti pripreme svako vece na dnevniku...

Ova tema jeste zanimljiva, jer daje uvid u neka globalna kretanja... ali to nista ne vredi, dok mi ovde gajimo ovakve mamlaze... nema saveza, unije, integracije koja ce nam dobro doneti...

Dovoljno da budu na vlasti.

A bogte, gdje su si jadnog Tomislava sjetio?
Dobro, to je bio cirkus. Marića, ministra financija, znam izviđenja, ok je lik, a ne mogu reći da je loš ministar stvarno.

Plenković jest zajeban igrač, zajebaniji od Vučića jer ne radi to tako blesavo i dramaturški kao Vučić. MOSTA se riješio kao balavaca. Uspio je sjebati desnu struju u HDZ-u i rastaviti opoziciju na proste faktore, a znam iz internih izvora u HDZ-u da ga se smatra zajebanim likom.

Uzmi u obzir da je politička kultura drugačija nego u Srbiji, vi se Vučića nećete milom nikada riješiti, a tu ipak postoji opozicija koja nije mala, iako je SDP u sranju. Takav stadij kontrole kakav SNS ima, HDZ nije imao niti za vrijeme rata. HDZ ima jedva većinu.

To što kažeš će biti pravi test, ako dođe do biranja Njemačka/SAD, tu je stvarno nemoguće predvidjeti što će biti...
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom