Pogledaj jedan post
Old 22.07.2017., 02:06   #56
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Dovoljno da budu na vlasti.

A bogte, gdje su si jadnog Tomislava sjetio?
Dobro, to je bio cirkus. Marića, ministra financija, znam izviđenja, ok je lik, a ne mogu reći da je loš ministar stvarno.

Plenković jest zajeban igrač, zajebaniji od Vučića jer ne radi to tako blesavo i dramaturški kao Vučić. MOSTA se riješio kao balavaca. Uspio je sjebati desnu struju u HDZ-u i rastaviti opoziciju na proste faktore, a znam iz internih izvora u HDZ-u da ga se smatra zajebanim likom.

Uzmi u obzir da je politička kultura drugačija nego u Srbiji, vi se Vučića nećete milom nikada riješiti, a tu ipak postoji opozicija koja nije mala, iako je SDP u sranju. Takav stadij kontrole kakav SNS ima, HDZ nije imao niti za vrijeme rata. HDZ ima jedva većinu.

To što kažeš će biti pravi test, ako dođe do biranja Njemačka/SAD, tu je stvarno nemoguće predvidjeti što će biti...
Kako da ga se ne setim... sedi kao optuzenik u Kafkinom Procesu... kao, drpao je neke dnevnice... a ekipa oko Agrokora kao sidro vuce celu drzavu nadole... ali to nema veze secam se jos onog duela Marasa i Glasnovica... jedan znojav, drugi mucav...

Koalicija sa HNS... ideoloska travestija... ali izgleda sve prolazi... ne cudim se uopste, poznati su mi ti trikovi, gledam ih ovde...

Odmakli smo od teme... 3 mora... taj naziv mi je trash... mozda da ubace i 3 planine... Dinara, Karpati i Tatre...

U sredini brat Orban... taj se jos pesnici sa Sorosem... malo mi je drago jer nerviraju bivsu omladinsku sekretarku za kulturu komunisticke partije DDR-a... ali kad vidim pozadinu price... mmm... ne mirise dobro, imacemo mnogo pizdarija...
DzonziBG is offline  
Odgovori s citatom