Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 14:44   #11
Na prvom radnom mjestu sam provela 5godina, na drugom 6 i sada na trenutnom radim nešto više od 3 godine.
Prvi posao je bio potpuno nevezan za struku, morala sam raditi uz faks, omogućio mi je da diplomiram, kupim auto i imam svoj džeparac a bio je vrlo jednostavan. Zato sam se malo i zanijela i predugo ostala tamo.
Drugo radno mjesto je bilo baš ono što sam željela i studirala. Šokirala me zahtjevnost posla nakon ovog prvog gdje sam mogla pola dana pjevušiti uz radio i spremati ispite.
Ali bila sam zadovoljna, naučila milijun novih stvari, našla kontakte, poznanstva, skužila da super reagiram na poticaje i stimulacije i išlo mi je dobro.
Nakon 6 godina neplanirano se otvorila mogućnost za prelazak u konkurentsku firmu, na puno bolji položaj i plaću.
Mogućnost koja se dogodi valjda jednom u životu ako i tada.
Sve se promijenilo, potpuno drugi posao, odjednom nisam dio kolektiva nego šef, radni sati su značajno duži, odgovornost velika, .... snašla sam se, funkcionira, trebalo je vremena ali organizirala sam sve kako sam htjela, odradila velike projekte. Veselo sam svako dan išla na posao.
Sada osjetim da više ne grizem, ambicija i motivacija su mi puno manje, delegiram puno poslova podređenima koje sam prije sama odrađivala i ne zabavljam se više na poslu kao nekada.
Da li je vrijeme da idem dalje i tražim nove izazove ili mi je jednostavno dosta?
Ne znam.
Imam mogućnosti otići u druge firme al bojim se, iskreno, da mi se ne da sve ispočetka.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom