Pogledaj jedan post
Old 03.05.2010., 13:40   #58
Draga Ženo ti si cijeli život žrtva i ne znaš za drugačiji život.Jer život koji imaš misliš da je dobar ali nažalost nije.....Opravdavaš muža,govoriš malo ovako pa onako..dijete sve zna i osjeća i ako je ti kao majka sada ne zaštitiš nitko drugi neće.Zar želiš da i ona krene tvojim stopama,djeca uče od nas roditelja..Znam o čemu ti govorim,ja sam imala teško djetinjstvo i težak život..i bila sam žrtva cijeli svoj život.Sutra će ona naći muža koji je sličan ocu,to je tako nažalost..kćeri biraju muževe koji su slični očevima,a sinovi majkama...Ja sam znala da moram nešto promijeniti,moja baka, i mama su bile zlostavljane i rekla sam:dosta ne želim da ja i moja djeca budu u tom paklu..morala sam prekinuti taj krug pakla,bila sam pala na samo dno očaja,boli i tuge ali nekako sam smogla snage se dići i prkositi svima i svemu..Uspjela sam promijeniti nešto,sada smo mirniji,jači...Bježi iz tog braka,nećeš biti nikada sretna,ti imaš ovaj sindrom..Stockholmski sindrom je sindrom emocionalne veze i indentifikacije s agresorom. Nazvan je po pljački banke u Stockholmu 1973. kada su se žrtve emocionalno vezale za pljačkaše.Nažaloet ali to je istina.Toliko ti je isprao mozak da uopće ne razmišljaš svojom glavom,upravlja tobom kao da si marioneta..Pa pogledaj šta ti je rekao:da si mu dala večeru ne bi to napravio.Vječita klasika nasilnika koji svoje nasilje prebacuje na svoju žrtvu..kao ti si za sve kriva a ne on..On je BOG I BATINA.molim te nemoj dozvoliti da ti malena pati,i ona nije sretna.Da bi dijete bilo sretno prvo mama mora biti sretna.Potraži pomoć roditelja,prijatelja,imaš mogućnosti i rješenja.Samo moraš tu odluku donijeti u sebi i držati je se..Kad je doneseš vjeruj mi bit ćeš mirnija,i sam znaš da on nije dobar inaće ne bi otvarla ovaj topicJa te ne osuđujem jer znam kako ti je,znam kako se osjećaš,kako razmišljaš ..sve znam i znam da je teško doprijeti do istine..koja je jako bolna i koje se bojiš.TI si nažalost zlostavljana žena a samim time je i tvoje dijete...Bježi molim te,on se neće promijeniti,možda hoće kada odete kada ga to i ako ga trgne ..kad shvati da vas je izgubio možda se u njemu nešto pokrene i odluči se promijeniti..Do tada misli sada na sebe i dijete.VI ste sada najvažniji.Želim ti sreću..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom