Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 10:52   #90
Quote:
natali z kaže: Pogledaj post
Ma nije ni nama toliko smetalo u početku, s vremenom kad to ljudima postane navika onda nama postaje problem.

A mislim da ce biti drugacije jer cemo imati vece troskove s obzirom na stambeni kredit, stan koji ce biti nesto manji od ovog u kojem smo sad,
i kad se uselimo necemo spominjat ni dolazak na more, ni ljetovanje, necemo pozivat nikoga da ne napravimo gresku koju smo prvi put napravili.

Djecu mogu slobodno poslati par dana, ali ljetovanja kompletnim obiteljima tada definitivno nece moc.
Uostalom kad se napokon docepamo vlastitog stana u kojem ce sve manje vise biti novo i tesko steceno, necu dopustit da mi se stan pretvori u brlog s vrecama za spavanje po podu.
nda.
al mislim da ti neće to proći prešutno...opet ćeš morati lupiti šakom o stol. i ispast ćeš na kraju još kao da ti je tvoj novouređeni stan predobar za njih.. ne znam. spremi se na borbu i otpočni sa strategijom već danas.

držim ti fige.
a držim i nama fige da prepoznamo sumnjivce unaprijed i neutraliziramo ih u korijenu

...vidim se za 5 godina kako govorim:
dobro brate mili, tu si već 5 ljeta, a prije nego smo se mi doselili u ovaj grad, ljetovao si po cijelom jadranu. ajd ti vidi šta se promjenilo i kolke su cijene ove godine na tim mjestima pa nam na jesen dođi javiti šta ima nova
__________________
bolje i los kraj, nego neizvjesnost do kraja.
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom