Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 14:53   #22
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Znaci neka od pitanja bi bila: Zasto je tako tesko biti u vezi u ovo novije vrijeme? Zasto ne uspijevamo u ljubavi, a toliko se trudimo? Dal je problem mozda u nama samima koji trazimo previse od partnera?

Nekako imam dojam da ljudi nisu spremni na zrtve i kompromise kad udju u veze, ispada da bi svi sve htjeli odmah, da bude idealno istog trena i kad dodje neki problem dosta njih dize ruke i krenu svadje i zacas pukne veza.

Ulazi se u veze cim osjetimo malo vecu povezanost, a cim osoba dosadi ili ima mane koje nama ne pasu odma ide prekid ili se trazi netko bolji.

Imam dojam da je vecina previse zatvorena u sebe i plasi emotivnog kraha ako dojde do prekida, a cuje se malo malo sastrane kako su ovi i oni raskinuli i sad pate.

Cini mi se da u danasnje vrijeme dostupnost interneta i svakakvih prica i tekstova koje mozemo naci i procitati takodjer igra ulogu u tome da trazimo previse savrsenstva od partnera, i cim uvidimo da partner nema ni blizu toliko manira koje smo procitali i zacrtali si da mora imati, dolazi do prekida jer to nije ono sta smo ocekivali
Zato što previše ljudi želi cijeli paket(utjecaj medija) i misli da imaju realne šanse za isti(što je jako daleko od stvarnosti).
blort is offline