Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 20:55   #5595
Da mi ne zamjere dečki čiji je iQ na razini prosječne godišnje temperature na Grenlandu htio bi napomenuti to da manje gledaju filmove poput 10.000 BC i koje kakve druge..Sviđaju mi se filmovi i zanimljivi su ali daleko od stvarnosti.
Više od piramida me fascinira mozak osobe koja vjeruje u to da su piramide gradili nekakvi robovi ko zna odakle i to njih na desetci tisuća.Da su ogromne megalitske blokove vukli oni preko nekakvih trupaca drvenih na nekakvom ne dokazanom mostu koji je išao oko piramide skroz do gore.Da su granitne blokove obrađivali bakrenim alatima i čekićima od kamena te da su iste te blokove fino polirali do savršene ravnine i glatkoće.Da su te blokove vukli sa brodova na Nilu ,a prije toga su te blokove ukrcali u nekom kamenolomu kilometrima daleko.Već si zamišljam skelu oko piramide i bauštelce koji fičikaju devama pošto ženskih nije bilo i slažu fino blokove od par tona kao lego kockice.

Dajte molim vas nemojte sramotiti sebe i narušavati prosjek inteligencije ovog ionako ispod prosječno inteligentnog naroda.Ne postoje dokazi ni za jednu od tih tehnika gradnje.Ne postoji dokaz o srušenom mostu koji je vodio oko piramide gore na vrh niti postoje dokazi da su oko piramide bili nekakvi radnički tabori i to njih tisuće i ne samo oko nje nego nigdje u Egiptu nije pronađen dokaz za radnički grad.Nije nađeno više od 100-njak alata ,a kamoli deseci tisuća.Nisu pronađeni ni deseci tisuća grobova tih radnika ,a što je najvažnije od svega, nigdje ne postoji zapis u egiptu da su piramide građene tim načinom koji se danas smatram istinitim.Jedna velika i smiješna teorija koja vrijeđa ljudsku inteligenciju.

Ja ne tvrdim da su piramide gradili izvanzemaljci ili nekakva viša inteligencija nad ljudska, superiorna ali dok ne dođemo do te razine znanja da shvatimo to, bubat ćemo gluposti da su piramide gradili nekakvi robovi i da je piramida grobnica(što je najveća glupost ikada izrečena u ljudskoj povijesti).

Većina piramida u svijetu nisu uopće grobnice odnosno u njima se ne nalaze mumije.
Držim i smatram i dalje da su piramide građene nama nepoznatom tehnologijom za koju smatram da se temelji na antigravitacijskom polju.To je ključ svega.Uz antigravitacijsko polje moglo se izgraditi što se htjelo i kad se htjelo.Ovi pilići koji trolaju i ismijajavu takve moguće ideje su toliko ograničeni da ne vide dalje od monitora.Previše su dugo na forumu.hr..Eto da mi opet ne zamjeri moderator pa da ne dobijem ban.Nisam nikog uvrijedio osobno nego generaliziram, čast izuzecima.

Zadnje uređivanje Sin Sunca : 17.07.2017. at 21:11.
Sin Sunca is offline  
Odgovori s citatom