Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 03:54   #124
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
spikamo o Stralisu..veli ide ko lud ali onda odjednom počne LIGHT SHOW....sve moguče lampice se zapale i krepa...i nebi dalje da ga ubiješ! Nekad kaže nakon 2 ure kresne opet i ide ko da niš nije bilo a nekad mora doć servisno vozilo i drkat po njemu i niš ne nađi ali opet počne radit! Znamo Stralisa kaj ne?

Oni su ti koji prestižu Actrose....i to pouzdano hah hahhahhahah! Dok ne krepa ....svi konji pred smrt najbolje trče!
Actros ima i više problema s elektronikom nego Stralis. Baš ovakvo nešto slicno ako ne i opasnije se i meni događalo s actrosom, imao sam problema sa servisom, napišem ubrzo o tome.Što se tice brizine Stralis je tu ipak jedan od najboljih


Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
....i naravno .....2 Scanie od rhenus logistike ....brzi niz breg jer imaju manipulirani tahograf pa puste i do 100km/h nebi li na brdu što dalje došli.....tu me prestignu.....a onda brdo.....i dopola jesu brzi a onda? Onda stiže Rudi sa Meri ....i kasira prvog .....sa 1800 okretaja u 7oj .....i polako sa 65 na 1300 okretaja prolazim prvu „ptičurinu“ ovaj laje nekaj u CB....i onda mi drugi uzme traku izađe pred mene .....e pa jxxxxx sam mu celo pleme! Neka dečeci .....ima sad niz breg ....pa bu opet uz breg ! I kasiram i drugog.....gdje ste sad „ptičurine“?
ja bi isto bio ljut i lajao u cb kada bi me actros sustigao u brdu a vozim scaniu hehehe. Ovo sam vec vidio u tvojim prethodnim postovima, svaki put ista prica, i uvijek je u glavnoj ulozi (ne)mocni actros. Više nitko ne vjeruje u lovacke price
mr.navigator is offline  
Odgovori s citatom