Pogledaj jedan post
Old 10.04.2004., 12:53   #17
Stichev post

Quote:
Ovo je jedna od većih gluposti koje sam na Religiji uspio pročitati. A doista se može reći da ih ima mnogo.
Dobrodosao medju nas!


Quote:

treba imati svijest o tom činu kao užitku, a ne instinktu, i palac!
SVIJEST o uzitku? Kakvu svijest? Koliko znam - uzitak u seksu je nesto sto je INSTINKTIVNO i imaju ga i ljudi i zivotinje. SVIJEST podrazumijeva SVIJESNO, sto znaci svojstveno covjeku! Jer je SVIJEST o postojanju, SVIJEST o samom sebi, sve to su prva obiljezja covjeka ...
I po tome znaci da smo COVJEK moze imati orgazam - sto i sam znas da je neistinito (sam si, recimo, spomenuo, dupine).

Drugo - PALAC?
To sto ga ocito ti koristis kao najvazniju alatku prilikom masturbacije, ne znaci da i ostali to rade. Na primjer, uzmi KLIK gdje pise o tehnikama masturbacije i vidjet ces da ima MNOGO raznih tehnika, a od njih mnoge NE ukljucuju palac ...

Ono sto je bitno je - TRENJE (znam da to sad vulgarno i plitko zvuci, ali kad malo razmislite, to je NAJBLIZI izraz. Naravno, ne znaci da moras uzeti smirglpapir.) A trenje se moze postizati na razne nacine, uz razne "instrumente". Pogledaj, primjerice, kako zene masturbiraju - i one izazivaju trenje - iako ne upotrebljavaju (vecinom) PALAC.

Sto se tice ove jarcane masturbacije: izvor mi je CHevalier i Gheerbrandt, Rijecnik simbola, ne znam sad tocno nakladnicku kucu. U svakom slucaju - velika crna knjiga sa svijetloplavim ilustracijama. Pogledati, naravno, pod "jarac."

Dupini - da, oni se istina ne samozadovoljavaju.

Majmuni - molim izvor za ovo, ako moze? Koliko znam, nekim vrstama je masturbacija PRIRODNA, tako da me vise zanima od kud ti ovo?
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom