Tema: Bipa
Pogledaj jedan post
Old 24.05.2011., 12:59   #1228
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti na ovom postu! Imam identične probleme, i zasad mi ovaj sensodyne rapid nije rijesio stvar, doduse nisam bas dosljedna u korištenju, koristim malo ovu-malo onu pastu
Doći će na red i ta pronamel onda pa cu samo nju koristiti , i nadam se da je imaju u Bipi
Ma nema na čemu, drago mi je da mogu preporučiti. Ja nisam koristila nijedan drugi sensodyne osim ovoga, tako da ti ne mogu usporediti s tim rapid, ali ovaj je stvarno fenomenalan. Mislim da ga ima svud, on je par kuna skuplji od svih ostalih sesodynea. Ma ja sam imala ogromnih problema s desnima, npr kod zubarice, mijenja mi plombu na nekom prednjem zubu, npr. trojki, i onda mi počne krvariti i to neće stat nikako... Pa mi onda žena pokušava na sve načine zaustaviti krvarenje, pa čekaj da stane, pa stavi bijelu plombu, ja dođem doma i nakon par sati skužim da je potamnila jer je odnekud opet prokrvarilo malo dok se još nije osušila... Tad mi je ona preporučila pronamel, iskreno ja se nisam nadala da to djeluje, ali stvarno je uspjelo. Sad mogu čistiti zube i koncem, što mi je prije bio problem jer čim maalo zapnem za meso ili dodirnem jače, krvari. Uglavnom, meni savršena pasta i dok je ima koristit ću je! Od zubi i desnih koje nisam smjela dodirnuti praktički, sad smijem sve, jaki su i neosjetljivi! Probaj, nemaš što izgubiti!

Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ja nemam problema s osjetljivim zubima ni krvarenjem zubnog mesa, da kucnem o drvo, ali primjetila sam malo tu tzv. kiselinsku eroziju. ako misliš da ojačava caklinu mogla bi je uzeti. jel okus dobar? probala sam sensodyne zlatnu mislim, tu moj dečko koristi, i okus je ružan čini mi se
Ojačava je definitivno, to ti mogu garantirati iz osobnog iskustva. E da, što se tiče okusa ne očekuj veseli minty okus ko što ima većina običnih kaladontića, ovaj definitivno ima taj neki medicinski prizvuk. Kao, je svjež, ali u isto vrijeme i gadan, vidjet ćeš. Meni je u početku bio prečudan, ali sam se skroz navikla na njega i sad mi je super!!

Prošli put kad je bilo u kozmu sniženje sam si uzela 4 tube, taman trošim zadnju, jedva čekam vikend da si u bipi uzmem opet!
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline