Pogledaj jedan post
Old 06.02.2012., 21:26   #1
Ciljani klomifenski odnosi

Znam da ovaj segment ne spada direktno pod Mpo, jer, kako smo vec u par navrata ustvrdile, da je mpo sfera tek kada se krece sa tretiranjem gospode spermica, a to sto zene svejedno prethodno prodju hrpe pretraga, ljudi na brzinu zaboravljaju.

Pa tako svaka, ajde vecina, mpo prica krece sa preporucenim ciljanim klomifenskim odnosima.
znaci identicno kao klomifenski aih, ali se gospoda spermici sami moraju trudit.
piju se klomifeni kako dr.nalozi, prati se rast folikula folikulometriom, u dato vrijeme se primi stoperica, i onda u dato vrijeme ima precizno tempiran odnos.
ako se dobije veci broj folikula, zna se ili preskocit odnose da se ne dobiju trojke-cetvorke ili se pak ako je moguce ili ima smisla po pitanju muske dijagnoze ide na punkciju iradi ivf (rijetko).

Na svu srecu, ovakvi postupci pomognu velikom broju ljudi, tako da nije bas postupak za bacit, dapace dobar je da se vidi nacin na koji zenareagira na barem tu blagu stimulaciju jajnika.


Mi smo prosli samo jedan takav pokusaj.
ja sam sama brzo odustala, jer smo vec odradili odredjen broj nalaza koji nije pokazao bas sjajnu sliku, a k tome se vidjelo da na klomifen u opce ne reagiram.
daljnji nalazi su i pokazali zasto.

Pila sam taj put 1x1 tabletu kroz 5 dana i samo je jedan folikul rastao.
drugi put sam u aih postupku pila 2x1 tabletu i opet je samo jedan folikul rastao.
uzrok-prenizak amh


Eto, za sve one koji su na pocetku, i jos ne spadaju ni vamo ni tamo
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Odgovori s citatom