Pogledaj jedan post
Old 17.07.2014., 10:26   #56
@ilaary
ne postoje mnogo ljudi koji imali tolikih problema sa zalucom kao ja, boleo me dan i noc, najvise od 19 do 29 godine,
i nisam mnogo hrane mogao jesti...od svasta mi bilo zlo..bas od zdravih ..ali i od nezdrave hrane nekih...
Kod mene je bio uzrok bakterije....i postoje neki mirisi i hrane koje tim sasavim bakterijama ne pase nikako..pa su mi to pokazali s time da su za 2 sekunde ! toliko iznervirali zaludac da sam u tom kratkom roku negde pola litere kiseline proizvodio..i onda povratio...niej bilo nikak lahko zivjeti, ak ti dode svak cas da moram povratiti...
Najgorje je bilo kad mi dosao miris od pecenog luka u nos...
Na zalost Nisi zdrava, nikako...ako nemozes sve i svasta jesti....
Ili su bakterije ili imas cisto nesto drugo na bolest u tjelu negde...i to ti djeluje na zaludac.
Trebas bas nekako naci gde je uzrok, jeli zaludac sam ili nesto cisto drugo.
postoje mnogo cajeva za zaludac, gorki su najbolji , ubiju i istjeraju bakterije iz zaluca, kao s crnom pelinom...ili mjesavna caja za zaludac...
Neznam jeli radis negde i sta radis..postoje poslovi gde ima otrovne plinove...nekome nista..nekome malo..a neki dobiju kao alergiju ili bolest ...
Moze i u stanu od neke boje biti zlo za tjelo.
Uvjek izbjegavati od kemije.
Ima i to, da aparati na struju, bas elektronicni proizvode mnogo frekvencija ( valova ) koji lose djeluju natjelo, zato nikad spavati pored sata/radio ili bezicni telefoni su isto vrag. i Mobiltelefoni. Hcim vise ostajanje drzati ili uopce ne upotrebiti ak se ikako da.
Naprimje rje i danas nekako velika moda i uvjeklo se u nas zivot taj Wifi/Wlan, ne valja to za nase zdravlje.
Postoji kabal za LAN , i s njim nema nikakvih valova, a Wlan gasiti na ruteru. A neznalice si jos i kupuju pojacala za Wifi u kuci..tako da radiosignali (valovi) su jos jaci ...
Ima ljudi koji su na to toliko osetljivi da cak osjete na sebi smetnje makar sused ima kucni bezicni telefon i stanuje preko 300 metara od njega.
Tko ne vjeruje se neka pita i neka ide potraziti informacije ..od kada postoje vise nezdravih ljudi i dobivaju cak i rakove...
od kada se nuca sve vise visokofrekventnih radiosignala..nase stanice funkcionise preko cisto malog napona, a preko zraka dolaze danas mnogo elektricnih valova/napona i nemoze biti da to ne smeta nasim stanicama u tjelu...
od kada se pije tableta kao nikada .. od kada se prcka po genima i otrovima na hrani....i nikako zaboraviti na buku,sve vise raste buka, nekada je bio mir na svijetu i to milion godina.
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom