Pogledaj jedan post
Old 24.02.2017., 09:52   #29
Nije mi jasan tvoj muz. Pa kakav je to muskarac koji u 30-tim nema potrebu za sexom, kazes sigurna si da ne vara, znaci ne prazni se sa strane.
Da se bas tako ohladio od tebe, da ga uopce ne privlacis vise zasigurno bi radio nesto sastrane, ovako sumnjam da on ima nekih problema sa psihom.

I moj savjet sta se tice raskida, daj prije u cetiri oka porazgovarajte, da si zena i da imas prirodne potrebe i da sex 3 puta godisnje nije normalna stvar.

A sta se tice ovog da ces otici sa djecom na stan, nebi ti preporucio nikako, neces imati vremena za sebe, pogotovo ako nemas baka i djed servis, onda si osudjena nakon posla na rintanje po kuci, nece tu bas biti vremena za neki izlazak, ustvari kako bi i izasla nekamo ako su ti djeca sama u stanu, djeca od 3 i 5 god nikako nemogu ostat sama kod kuce.
Govorim to iz vlastitog iskustva jer mene je zena napustila i sad sam sa svoje dvoje djece sam.
Nema se tu vremena za izlaske ili takvo sto, jedino sta ti preostaje posto se nemozes skitati po vani vecerima i nocima je nac nekog preko interneta. E sad koliko je to dobra opcija trazenja partnera neznam, neki nemaju nista protiv dok se drugi protive tome.

Ono sta ti je najbitnije zasad od svega je otvoreni razgovor sa muzem o tome sa cime nisi zadovoljna.
salevart is offline  
Odgovori s citatom