Pogledaj jedan post
Old 15.04.2017., 10:22   #9
Rekli su mi da bih za to trebala mozda ici na hormonske pretrage, eventualno. I to traziti privatno pa da budem sigurna da nije to. Ako je jednostavno kosa slaba bez nekog razloga, boze moj, nikom nista. Ja cu joj svakako uvijek govoriti da je lijepa i prekrasna.
Kod frizera smo bili zadnji put s 5 godina. Podsisao joj je te cuperke jer ti nejednaki vrhovi postanu suhi i tanki kao i svi drugi, samo sto kosa ne postize nikakvu duzinu. On je rekao da to nije uobicajeno ali da najcesce se progusti kosa dok dijete ne krene u skolu. A nama se ni to nije desilo.
Kosa naraste par cm u godinu dana. Vrhovi malo ispucaju i to joj podrezem i stalno joj je kosica do uha. Malo se i frcka i to strsi u zrak. Ali svaki pramen je bez obzira na podrezivanje razlicite duzine tako da to nije ni blizu ni bobu ni nekoj drugoj frizurici. Nego strse u zrak pramenovi cca 10cm duzine.
Razmisljala sam na koga u obitelji ima takvu kosu, ali nitko mi (od zivucih) ne pada na pamet. S jedne strane imaju normalnu kosu, a s druge cak i jako gustu.

Zanimalo me postoji li netko cije dijete ima slican problem
Ali vidim da u principu nema jer ni ja nisam vidjela u zg curicu slicne kose. Doista neobicno, i zato me i zabrinjava.
Nista, pokusati cu s biljnim samponima i pretrage da se uvjerim da se iza toga ne krije neki hormonalni disbalans... Nema trece solucije.


Poslano sa mog SM-G850F koristeći Tapatalk
Nenuphar is offline  
Odgovori s citatom