Pogledaj jedan post
Old 15.04.2017., 12:59   #13
Imala sam i ja taj problem kao klinka u osnovnoj. Moj je primarno bio zbog nešto lošije genetike od staraca , ali i prehrane, konstantan stres, neprilagodljivost u školi i vrtiću, zezali me da izgledam kao decko. Vidno se ojačala kad sam ušla u pubertet, a onda je opet oslabila kad sam imala probleme u 7 i 8 razredu. Zatim mi se kroz srednju opet ojačala kako sam se bolje snašla , a sad je na faksu najbujnija, jer je meni lijepše nego ikad u životu. Nitko ni ne primjecuje da je nesto slabija, to mi i doma govore.


Nekima je kosa jako podložljiva na vanjske uvjete i općenito psihičko stanje. Zato je i super ta ideja da svojo curici govoris da je prekrasna. Ja to u svojem djetinjstvu nisam cula, vec sam od staraca samo čula kak izgledam ko decko. Komplexi na petu. Vjerojatno će joj kosa ojačati kad uđe u pubertet, barem je meni.. I naravno prehranu bi bilo dobro malo izmjeniti, povećati unos željeza i cinka kroz orašate plodove (badem), ribu, zeleno povrće, suho voće.. Meni je to vise pomoglo nego neka tableta raznih vitamina ..
green dalia is offline  
Odgovori s citatom