Pogledaj jedan post
Old 01.08.2017., 11:08   #64
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ja sam imala frisku situaciju, osoba me napala iako nije bila u pravu, odgovorila sam "Ne mozes se ti tako razgovarati samnom" osoba nastavila, a ja ponovila jos par puta onako samouvjereno tu recenicu.
I prisutne osobe su stale u moju obranu.


Inace uvijek takve situacije rijesim kad puknem, al ovaj put sam odmah odreagirala i ostala hladna i samouvjerena i doticna arogantna osoba se povukla u raspravi.
Bas sam ponosna.
Inače na ovu temu sam izvukao jedan filmić:
https://www.youtube.com/watch?v=qrKHSzfyS2g

Inače sa agresorima je jako teško ponekad izaći na kraj, baš teško jer oni ne čuju ni tebe, ni tvoje komentare čak što više samo ih možeš više razbijesniti. Recimo osobe pod utjecajem alkohola i slično, od tih se makneš jer ćeš još ti na kraju najebati ukoliko dođe do jačeg obračuna.
Ja inače obožavam kada mi se recimo netko ubacuje u red na silu, ignorira me, bezobrazan je i slično. Ponekad jedva čekam takvu priliku da ljude onako ekspresno ispalim i posramih ih. Ponekad me začudi količina bezobrazluka sa druge strane. Danas si ljudi zaista svašta dopuštaju, jako su bezobrazni i sebični. Mislim oduvijek su bili samo su to nekada pokazivali na diskretnije načine.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom