Pogledaj jedan post
Old 27.05.2013., 16:07   #1377
Kako stupiti u kontakt sa "višim bičima" galaktickim "starseed" vječem

u glavnom prenapet i moze se reci opsjednut sam sa pojmom buducnosti, dosta sam tehnokratski nastrojen, i imam cili zivot osjecaj kao da vibra i atmosfera planete, ljudi, socijale u kojoj živim nije niti malo u mojoj prirodi niti se osjecam kao "doma"


a imam neopisivi podsvjesni osjecaj da sam rođenjem "ispljunut" na ovu planetu koja je za nekih cca 150-200 godina tehnički, automatizacijski, urbanisticki, infrastrukturno, socijalno i plemenito-duhovno nazadna od onoga što ja osjecam u svojoj prirodi.
Najviše me i nervira u svkaodnevnom životu kronicni nedostatak socijalne direktnosti, automatizacije, tehnologije i glorificirajucih infrastrukturnih građevina.


Kako stupiti u kontakt s višim bicima, i kako se uskladiti sa kozmickom energijom, postoji li neki nacin kako se pomocu meditacije ili neceg slicnog moze zatražiti "vodić" od energija/duša naprednih civilizacija koji ubiti žive na drugacijoj frekvenciji i realmu van spektra vidljive svjetlosti (fizickog spektra)

Ovdje ne mislim na ono dječje prizivanje duhova s olovkom, papirom, držanjem rukama i tim bajkama kakve nemaj uveze s duhovnoscu, kozmickom energijom.
Ima li koji Hrvat ovdje da je clan tog starseed galaktickog vječa, i kako uopce znati koji sam potomak koje kozmicke civilizacije.

Mozda sam na krivoj temi, molio bi admine da prebace ovaj post na odgovarajucu temu ukoliko mislite da ova nije prava, nemam vremena baš satima kopati po forumu pa uglavnom lupim post po aktualnoj temi pošto su mi nade da dobijem odgovor puno vece.

Hvala i Peace.
ShadowBroker is offline  
Odgovori s citatom