Pogledaj jedan post
Old 27.05.2006., 08:07   #74
Quote:
Galileo kaže:
.
A sada malo komentara tvojih odgovora:
* interferencija, ako se ne varam, može dovesti do cijepanja atoma
Ne interferencija se događa samo kod valova i postoji konstruktivna i destruktivna interferencija.
Ponaša li se elektron kao čestica ili kao val? Ne zaboravi da elektronski omotač daje svojstva metalima.
Sve ementarne čestice a ne samo elektron se ponašaju istodobno ikao val i kao čestice. No problem nije samo u tome, veće je problem u tome što se i ti istodobno ponša kao val i kao čestica. Zar nisi to primjetio do sada?
* svaka čestica može anihilirati samo sa svojom antičesticom, dakle može, uz zadovoljenje navedenog uvjeta
To sam i ja napisao, ali mogu anhilirati i istoimene čestice kodf nuklerane eksplozije, t.j. dio čestica ( mase ) pretvara se u energiji.
To nije anihilacija
Anahilacija je sve ono kada e čestica pretvara u energiju, samo su uvijek dvije mogućnostio: jdna kada dolazi do anhilacije čestice i antičestice kada se čestice pretvaraju 100% u energiju tj. plazmu, i druga je kada se to događa djelimice, recimo kod fuzije ili fisije.
* anihilirati ne može od nuklearnog rata, jer nuklearno oružje nije od antimaterije.... da sad ne razglabam, ovisno o tome jesu li u pitanju nuklearne ili termonuklearne eksplozije
Drugivjerojatno kompetentniji ljudi od tebe kažu da može?
Nakon 2 tjedna mogu ti citirati što kažu " nuklerani stručnjaci " iz Los Alamaosa. Na pokusima na Bikiniju već je bilo došlo do nekontrolirane fuzije vodika morske vode. Oslobođena je veća energija od proračunate. Zemlja može anhilirati cijela ili djelomice u slučaju globalnog nuklearnog rata. Ti vjerojatno ni ne slutiš koliko je atomsklih i nuklearnih bombi na Zemlji i koja im je razorna moć? .
Materija ne može anihilirati s materijom, daj shvati to. U slučaju globalnog nuklearnog uništenja, Zemlja bi se pretvorila u kašu atoma i subatomskih čestica, ALI NE BI PRI TOME BILO ANIHILACIJE! ANIHILACIJA SE DOGAĐA SAMO U KONTAKTU MATERIJE I ANTIMATERIJE!
To je samo jedna interpretacija. Međutim važi i ova druga. Ponavljam: anhilacija je prevoprba čestice i antičestice, dakle, čestice i antičestice u plazmu, ili samo čestice u plazmu, ili samo antičestice u plazmu.
* komunikacija jednojajčanih je još uvijek nepoznati fenomen, a nisam znao da postoje klonovi koji mogu komunicirati (ne mislim na Dolly i njen soj, već na inteligentne organizme)

Taj " nepoznati fenomen ide u kontekst onoga što sam prije pisao. Ako jednojajčani blizanci međusobno komuniciraju onda je logično da i klonirana bića mogu međusobno komunicirati, jer tu nema neke bitne razlike između jednojajčanih blizanaca i blizanaca klona.
Prosvijetli nas sve i objasni nam kako to oni komuniciraju
Matrično! Simultano!
* iskreno, ne poznajem niti jednog čovjeka koji vlada telepatijom
To što ne poznaješ ne znači da ih nema?
Navedi mi jednoga
Kad zjjevneš impliciraš zijev drugopg čovjeka. Zar nisi znao? To je elemntarna telepatija. A koji ljudi konkretno imaju telepatske sposobnosti obrati se tajnim službama recimo SAD-a, Rusije i Kine, ili pročitaj u knjigama o parapsiholčoškim fenomenima.
* hipnoza nije moje područje, dakle, ne znam, a medij komunicira s budalama koje ga plaćaju
Ne vodi se razgovor o komunikaciji budala već o komunikaciji hpnotizera liječnika i pacijenta ( medija )?
Ok, ovdje sam promašio
* za životinje si naveo u jednom od prethodnih postova, biljke slično tome, a ja komuniciram s biljkama tek nakon 7. pive
Dok drugi komuniciraju s biljkama s mislima odmah ti tek nakon 7 piva? Zanimljivo?
Ti drugi su vjerojatno na teškim drogama
Ne, to je autor knjige: " Tajni žibot biljaka ".
* moja žena i moj sin komuniciraju razgovorom, mobitelom....
Izvrsno, daleko će stići u međusvemirskom komuniciranju?
Dalje nego tvoji telepati
Želim Vam puno uspjeha!
* kemijskim putem
Što
ono za stanice organizma. Iako mi nije jasno kako to stanice mogu biti gladne
Pa tko troši energiju za svoj metabolizam? Ti ili tvoje stanice? Osim toga, zar ti nije poznato da kada nečije djete urliče TATA JA SAM GLADAN da je to SIGNAL svih njegovih stanica da su GLADNE?
* ne znam, pojasni mi
Što da pojasnim?
matrična i hologramska komunikacija. Bit će da ne znaš ni ti
Imaš jedan releativno veliko topki, o matricama i hologramu pa si ga pogledaj,ili si pročitaj što o tome piše Kurzweil najveći pronalazač sadašnjice?
* mislim da sam na taj zvuk naletio kod Dänikena, al ne mogu se sjetiti...
Ja sam naletio kod Marie Calas kada je razbijala čaše ( ne pivske ) s visokim C!
Ok, pozdravi Mariju
Jesam.
* jedini Jahve to zna
Što to Jahve zna ?
Ono o Jerihonu
To zna i Calasica i mnogi drugi koji zvukom destruiraju minerale, recimo bubrežne kamence?
* kako god čitaš knjigu, razlika u sadržaju ne postoji, već samo u interpretaciji....
Uopće nije bilo to pitanje?
a onda ga postavi suvislije
Ako je bilo nesuvislo onda pojašnjavam: Knjiga se uvijek može čitati s lijeva na desno ili s desna lijevo, a sadržaj je naravno uvijek isti. Razlika je samo u tome što nam čitanje s lijeva na desno izgleda razumljivo dok s desna na lijevo izgleda nerazumljivo. S tim sam žerlio poslati poruku da dva inverzna svemira interaktivno komuniciraju u jednom sjedinjenom svemiru kao što je na primjer svemir tvojih stanica. Nadam se da si svjestan kako si 50% recimo muško, a 50% žensko, barem tako kažu stručnjaci za hereditarnost.
Znaš li ti slučajno zašto Ii gledamo samo pozitive slika, a negative zanemarujemo?
__________________
geza
geza is offline  
Odgovori s citatom