Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 11:21   #2041
Proljeće je.
Miris stabala kojima ne znam ime jer sam dementna iako sam bila na natjecanju iz biologije čak dvaput, čežnja za morem i nekim dugim rukama koje me grle još ljetos.
Prošla su vremena zimskih dopisivanja, kraćenja vremena iz dosade i kuhanog vina.
Navukla sam se na ovo pisanje oglasa iako ih pišem više sebi jer... kao što rekoh, prije, male šanse i to. Ali, volim pisati.

Ako si lijepo sjeban. Onako zaobljeno, bez oštrih rubova na koje se mogu porezati. Ako si osvježavajuće iskren. Ne zanimaju me ni namjere ni motivi ni što tražiš jer je to ionako fluidno i varijabilno. Zanima me imaš li soft spot na blijede djevojke koje se previše nerviraju i puše previše cigareta, a žele još ovog ljeta otputovati negdje i izgubiti se u nekom gradu u dobrom društvu.

Meh... trebao je ovo biti duži oglas. Ali, proljeće.

Ali moraš voljeti šetati, to je must, sorry. Bilo bi odlično i da se voliš glupirati, pjevati na javnom mjestu i da voliš one balone od sapunice koje rade samo djeca i naravno, šećernu vatu. Uvijek sam htjela pustiti zmaja, recimo. Tako te stvari. Zabavne stvari. Zima je bila duga i dosadna.

https://www.youtube.com/watch?v=xWYMS77ojJU

I tako.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom