Pogledaj jedan post
Old 14.09.2008., 23:17   #14
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Gle, ako si i dobio prijavu za JRM, a neopravdano, postoji sud koji će u tom slučaju donijeti oslobađajuću presudu za tebe.
Uglavnom, postoji i unutarnja kontrola u MUP-u kojoj možeš uputiti svoje predstavke, koje oni vrlo detaljno obrađuju i dužni su ti u roku od 30 dana odgovoriti što su utvrdili.
Forum je zadnje mjesto gdje ćeš dobiti satisfakciju.
Gle, krivo si me shvatio, ne tražim satisfakciju na forumu, problem je što sam u više navrata bio svijedok pokvarenosti naše policije.
Evo danas, u birtiji policajac viče pijan kako nam je država u k****. Ja bi zbog toga dobio prijavu za remećenje javnog reda i mira.
Nije bio na dužnosti, ali znaš kako se oni vole klinčiti kako su policajci i kada nisu na dužnosti.
Načuo sam i da mu smjena počinje za 2 sata.
I ajd sada ti meni reci kome da ja cinkam policiju... pa de, nemoj biti naivan...
Činjenica je da ukoliko nešto naseru u prijavi, možeš se j**** na sudu.
Prije nego dođem tamo, kriv sam.
Što je najgore mogu samo dobiti više kazne ako se bunim. S
orry što ti možda remetim mišljenje o tome u koliko pravednoj državi živimo, ali ja ti tu ne mogu pomoći.
Sječam se kada sam bio klinac nekih 19 godina, idem na rođendan i prolazim kroz park sa neotvorenom bocom vina koja je trebala biti poklon (ne neka jeftinjara).
Zaustave me likovi sa plavim kapicama i traže osobnu, ja uredno dam.
Nego: "Nemoj da te više vidimo s tom cugom, bolje da si neku curu zagrlio nego tu bocu!"

Ja: "Gospodine, kao punoljetnom građaninu Vi mi se morate obraćati sa Vi, a na javnom mjestu nosim prehrambenu namirnicu koja nije otvorena i ima markicu koja dokazuje da iz love koju sam platio za to vino dobivate Vašu plaću."

Napisali su mi kaznu za remećenje javnog reda i mira.
Na sudu nisam imao šansu reći što se dogodilo. Još uvijek mislim da sam si mogao kupiti 2 tenisice za te novce...
Tak da po***** kada mi neko filozofira da "mi je netko kriv" pa pišem po forumu...
Samo iznosim svoje iskustvo.
Iskreno, u petak idem zbog još gluplje fore na taj sud samo da bi gospodin Sanader mogao kupiti ženi još skuplju torbicu.
Sori buraz, ali nemamo svi candy ass life i povjerenje u bilo koji organ naše države.
U našoj državi sam doslovno krepavao od gladi kada su mi se otac i mater razbolili od sporosti pravde u našoj državi u radnom sporu.
Bio sam 3 godine bez interneta, 3 godine smo pekli kruh kod kuće i spavao pod 5 deka. Pobjegao sam u vojsku da se mogu kupati u toploj vodi i jesti.
Tak da stvarno mi se gadi bilo koji organ naše PRAVNE države.
Samo iznosim svoje mišljenje. I imam pravo da to napravim bez glupih komentara...
bad_url is offline  
Odgovori s citatom