Pogledaj jedan post
Old 12.07.2009., 20:02   #33
Quote:
midori kaže: Pogledaj post
traje, traje i traje vec skoro pa dvije godine,sa poboljsanjima i pogorsanjima...i ne bi to bio problem da mi ne pocinje smetati u vodjenju "normalnog" zivota
i ja patim od nesanice punih 13 godina, isto je pocelo na fakultetu.

Quote:
midori kaže: Pogledaj post
however, kako su dosta cesti uzroci insomnie psihicki problemi, bila sam kod nekog psihijatra u bolnici (da, u bolnici, totalna greska) i to je bila navjeca glupost koju sam mogla napraviti jer frajera uopce nije ni najmanje zanimalo zasto ja ne mogu spavati ni nish, neg je sam kopao da mi nadje neki dogadjaj aka drogiranje, opijanje na koji mi mozhe zakachit da zato "nisam normalna", stavit me na lijekove i zdravo, pa se vise nikad nisam nacrtala kod njega
isto i ja sam bila kod studentske psihijatrice koja je postavila dijagnozu u 5 minuta a razlog je bio razvod roditelja, prva opipljiva stvar za koju se mogla zakaciti

Quote:
midori kaže: Pogledaj post
a uostalom i vjerujem da se treba rjeshit uzrok problema, a ne tamponirat posljedice.
apsolutno, ali to je dugotrajan i tezak posao, da ne kazem i skup ukoliko hoces kvalitetnu uslugu.

Quote:
midori kaže: Pogledaj post
any useful comments ili vasa iskustva s insominiom i vise nego dobrodosla
imam pozitivna iskustva s cajem od maticnjaka (preporuka jedne forumasice s istim problemom), sumecim magnezijem i s bioenergijom (metoda zdenka domancica). sve ono sto savjetuju (polozaj kreveta, prozracivanje sobe, lijeganje u isto vrijeme, toplo mlijeko prije spavanja, fizicka aktivnost...) sve sam naravno isprobala i nista ne rjesava problem.
anakonda is offline  
Odgovori s citatom