Pogledaj jedan post
Old 20.02.2017., 13:21   #32
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
naravno da su zaslužni učenici i njihovo učenje, bože svašta. nisam ja sjela i naučila umjesto njih.
samo hoću reći da su moje petice reprezentativne na nivou županije. pa bi onda vjerojatno i na vanjskom vrednovanju bile i dalje petice
a, šta ako su ipak reprezentativnije petice kolegice koja je odradila pripreme?

inace, kod tebe 5 imaju samo klinci koji idu na natjecanje?

Quote:
nisam htjela navoditi konkretne primjere, da ne ispadnem fašist - ali eto, ima kolegica koje predaju romskoj djeci što upisuju školu ne govoreći hrvatski. hoćeš reći da je jednako predavati njima, kao i djeci u centru velikoga grada?
kolegice koje takvoj djeci predaju sretne su ako ih nauče hrvatski i opismene do kraja osnovne. ustvari, ne, sretne su ako djeca uopće ZAVRŠE osnovnu
ali učenik je učenik, škola je škola, a ta djeca napuštaju osnovnu polupismena isključivo krivnjom učitelja
vješto se kobeljaš
inace, u centru velikog grada isto imaš malih roma po školama,
i u školi ne postoji samo hr...postoje i ostali predmeti gdje se ti klinci mogu pokazati naprednijima od gradskih klinaca...
frendicama mi je u razredu imala malu romkinju koji je u prvom vec znala cak i tablicu množenja jer ocito joj je to trebalo obzirom na nacin života....tjelesni, likovni, glazbeni, priroda...zašto bi u tim predmetima štekali takvi klinci?
i, na osnovu cega zakljucuješ da ti klinci ne bi naucili i hrvatski da se ucitelji dovoljno potrude oko njih? ionako, volite tvrditi kako sav posao vezan uz klince odrađujete vi u školi a, ne i roditelji?
tanita is offline  
Odgovori s citatom